ingebroken hebben. Maar Peter zal in ieder geval mogen ervaren dat hij bij Jacqueline en Piet 'n veilige, warme geborgenheid heeft gekregen, dat zij hem als Tn kostbaar geschenk zullen beschermen en met al hun liefde omringen. Jacqueline en Piet, van harte proficiat met jullie eerste kind, met Peter. Moge Peter rn blijvende zon voor jullie in huis zijn, en moge hijzelf als 1 n blij en gelukkig mens temidden van jul lie opgroeien. Ook wij roepen Peter 'n hartelijk welkom toe in onze parochiegemeenschap met onze beste wensen voor hem en jullie. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o GEMENGD_KOOR Dames en Heren, Woensdagavond 19 augustus starten we weer met de repetities. Aanvang 8.00 uur voor het hele koor. Dit is tevens de generale repetitie voor het 40-jarig huwelijks feest van Jan en Nelly Verheijen, dus we rekenen op uw aanwe zigheid zaterdag 22 augustus om 15.00 uur Mis t.g.v. het 40- jarig huwelijksfeest J. Verheijen. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-c Hallo jongens en meisjes, De vakantie is nog in volle gang, maar toch willen we jullie er aan herinneren dat er weer een jeugdmarkt op komst is. Dus als je spulletjes tegenkomt die je te koop wilt aanbieden, zet ze dan alvast klaar. Wij zorgen dat er voor jullie weer drinken en snoep te kopen valt. Gezellige muziek, en goed weer: hopen we op. In de week van 24 augustus komen wij de ballonnen-kaartjes verkopen, zodat er weer een kleurig ballonnenfeest zal zijn. Hieraan zijn ook weer enkele prijsjes verbonden, voor de drie verst gekomen ballonnen. Jongelui tot zaterdag 29 augustus bij 't clubgebouw van ADOR. uw Pastoor. Groetjes, leiding en bestuur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 4 nieuws

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 4