Woensdag 9.00 uur: Moeke Vermeulen-Moorrees (namens de bewoners van de Gildestraat) Donderdag 9.00 uur: Bert Daniëls en overlfamilie Vrijdag 9.00 uur: Tot zekere intentie. Zaterdag 15.00 uur: Uit dankbaarheid bij 40 j. Huwelijk Verheijen-Kessels (Gem. Koor) 19.00 uur: Sjang Manders en Francisca Manders-Emons Jaard. Johan en Thei Camps. Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 uur: Marcel Nellen, Stijn Bus, Bram Broeren, Tom Arts. Zondag 8.30 uur: Ingrid Lenssen, Judith Jacobs, Mirjam Janssen, Loes Swinkels. 10.00 uur: Misdienaars van Geijsteren. Ondanks voortdurende regen, veel zon in de Jofferspas l Mochten we in het vorig nummer van het Oostrums Weekblad al vermelden dat Lea en Hans Wilmsen van Jofferspas verblijd waren met een eerste kind; deze keer kwam het goede, blijde nieuws van Jofferspas 12. Daar litochten Jacgueline en Piet.Fleurkens op 29 juli met grote vreugde en dankbaarheid ook hun eerste kind verwelkomen, een zoon, die als Peter door het leven zal gaan; 'n naam die zij bewust en uit piëteit gekozen hebben, fijn gedaan l Het is voor 'n pastoor altijd prettig Jn geboortekaartje te mogen ontvangen, dan weet je dat die ouders nog 'n band met de parochie op prijs stellen; en als je dan nog vermeld ziet dat zij hun kind ook willen laten dopen, dan denk je bij jezelf: fljn, gelukkig voor zo'n kind nog zulke ouders te hebben voor wie het geloof en de binding met Christus nog 'n grote waarde heeft in hun leven. Het is hun kind, vrucht van hun wederzijdse liefde, maar voor ons gelovige mensen toch ook van God, 'n Godsgeschenk. Het ontstaan van nieuw menselijk leven, de geboorte van een kind is een wonder dat de mens te boven gaat. Jacqueline drukte het op haar manier heel kernachtig uit: het heeft veel spanning, pijn en offers gekost, maar we hebben er ook iets heel mooi "s voor teruggekregen, het is net fn engeltje.' Eigenlijk zouden we allen elkaar zo moeten zien als Gods geschenken, maar dat is niet zo gemakkelijk als ze pas bij je 3

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 3