Daarom is het voor hen zo vanzelfsprekend dat hun kind gedoopt wordt. Dit eerste sacrament heeft alles te maken met het geloof van de ouders. Omdat het geloof, dat zij zelf van hun ouders meekregen, voor hen van grote waarde is in het leven, willen zij op hun beurt dit geloof doorgeven aan Tamara. Zoals je het leven van anderen krijgt, zo krijg je ook het geloof van anderen. Het kind leeft het leven dat de ouders erin oproepen. Tamara is dus in goede handen. Hans en Lea, van harte proficiat met jullie grote rijkdom, met jullie eerste kind en dochter TAMARA. Moge TAMARA jullie veel vreugde blijven schenken, en moge TAMARA zelf een blijde, gelukkige toekomst tegemoet gaan. Ook wij roepen Tamara een hartelijk welkom toe in onze parochie gemeenschap, vergezeld met onze beste wensen voor jullie allen. Uw pastoor. o- o- o- o- o- o-o- o-o- o- o- o- o- o-o- o- o- o- o- o- o- O -o- o- o- o- o- o- o- o- o- O AGENDA 1 sept. 6 sept. 6 sept. 10 sept. 12 sept 19 sept. 22 sept 5 okt 6 okt 8 okt 10 en 11 20 okt. 3 nov. 10 nov. 11 nov. 15 en 16 nov. 20 nov. 1 dec 10 dec. 15 dec. Demonstratie vruchtensappen e.d., O.V.B. Open fietscrosswedstrijd F.C.C. Flying Jumpers. Gezinsfietstocht T.W.C., 25 en 50 km. Bestuursvergadering S.V.0. Bloemenaktie Zangkompeneej Oeretoe Sponsorloop t.b.v. Aruba, Basisschool Oostrum. Demonstratie en informatie van "Drivina", diep- vriesproduktenL.V.B. Excursie naar het RISC op de "Clockert", L.V.B. Vergadering werkcomité/Voorzittersvergadering Bestuursvergadering S.V.0. okt: Harmonie, dorpsfeesten. Lezing over "Gebruik en misbruik van medicijnen". L.V.B. en O.V.B. HERFSTVAKANTIE: Huifkaroptocht 3 jaar en groep 1 en 2, Buurtvereniging "De Aide Beek". NAJAAR: Spellenavond volwassenen, Buurtvereniging "De Aide Beek" Vergadering Werkcomité. Lezing door Consumentenbond, L.V.B. en O.V.B. Jaarvergadering Karnavalsvereniging Concert en toneel Lezing over het werk van de Nierstichting, L.V.B. Sinterklaasavond, O.V.B. Bestuursavond S.V.0. Kerstviering O.V.B. 4

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 4