maandag 9.00 u. dinsdag 9.00 u. woensdag 9.00 u. donderdag 9.00 u. vrijdag 9.00 u. zaterdag 19.00 u. 9.00 ii. tot bijzondere intentie. 9.00 u. tot zekere intentie. overl. ouders Janssen-Peeters Misdienaarsbeurten zaterdag 19.00 u. Annemiek Raedts, Ingrid Lenssen, Anke Kusters Wendy Janssen. zondag 8.30 u. Mirjam Janssen, Loes Swinkels. 10.00 u. Marcel Nellen, Joop BovendeerdtTom Arts, Bram Broeren. Zon wonderlijk, zovn heerlijk, zoNn gelukkig bezit! Wat zou de wereld, een dorp, een straat zonder kinderen zijn Het zou akelig stil zijn: vraag het maar aan de Bejaarden van de Watermolenstraat tegenover de school- in de eerste weken van de vakantie duren de dagen voor hen veel langer; er is niets meer te beleven, geen spelende, zich uitlevende kinderen op de speelplaats; ze missen de kinderen. Zonder kinderen zouden we heel veel mooi1s en vreugdevols mis sen. Kinderen zijn zo heerlijk vanwege hun eerlijkheid, hun spontaniteit, kinderen presenteren zich nog zoals ze werkelijk zijn. Maar ongetwijfeld begrijp je pas echt en volledig wat vn kostbare rijkdom Nn kind is, op het ogenblik dat je kunt zeggen: dit is mijn kind, dit is ons kind, dit kind is van ons, als vrucht van onze wederzijdse liefde. Dan dringt het wonder lijke dieper in je door; het maakt je stil èn gelukkig. En dit grote geluk viel Hans en Lea Wilmsen - van Jofferspas 4, ten deel toen zij dinsdag 14 juli vader en moeder werden met de komst van hun eerste kind, een dochter: TAMARA. Die naam zal zij haar hele leven met zich meedragen, zöen niet anders zal zij heten tussen de mensen, nu en altijd. Er komt vanzelfsprekend vn wezenlijke verandering in het leven van Hans en Lea. Ze moeten het nu niet alleen opnemen voor el kaar, maar ook samen voor dit kleine kind, voor TAMARA, dat tussen hen beiden is opgedoken en met hen het leven gaat delen. God vertrouwt dit nieuwe, broze leven aan mensenhanden toe. Hij legt de toekomst van dit kind in hun handen. 3

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 3