Maandag 09.00 uur Overleden familie Broekmans Dinsdag 09.00 uur Voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen Woensdag 09.00 uur Gertrudis en Jo Janssen Donderdag: 09.00 uur Uit dankbaarheid Vrijdag 09.00 uur Tot zekere intentie Zaterdag 19.00 uur Gestjaardienst familie Verheijen-Hendriks Harry Reijnders MISDIENAARSBEURTEN Zaterdag 19.00 uur Joop BovendeerdtSander Janssen, Tom Arts, Korneel Jeuken Zondag 08.30 uur Mirjam Janssen, Judith Jacobs, Loes Swinkels 10.00 uur Benoit van Osch, Marcel Nellen, Robin van Mill, Stijn Bus, Bram Broeren H1_V0RMSEL Zaterdag a.s. 20 juni zal Monseigneur Castermans aan 27 kinde ren het Heilig Vormsel toedienen, onder de Eucharistieviering van 19.00 uur. Mogen zij goede leden zijn van Christus Kerk. ATTENTIE Wilt U er rekening mee houden dat zaterdag onder de Eucharis tieviering van 19.00 uur een aantal banken gereserveerd zijn voor de Vormelingen en hun familie. SACRAMENTSPROCESSIE Bij goed weer houden we zondag a.s. 21 juni onze Sacraments processie. Om 10.00 uur vertrekken we vanuit de kerk proces- siegewijze via Vlasakker, Randenrade naar Trans Cedron waar de Openluchtmis zal plaatsvinden. Er zullen voldoende zit banken geplaats worden op Trans Cedron. Deze Eucharistievie ring zal opgeluisterd worden door onze Harmonie en ons Gemengd Koor Na de Eucharistieviering gaan we via de Hoefslag, Klooster straat, Asselberghsstraat en Vlasakker naar ons Mariabeeld op het dorpsplein, waar we de processie besluiten met het zingen van: God groet U zuivre bloeme, vervolgens het Tantum Ergo en de zegen met het Allerheiligste. 4

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 4