Definitieve uitnodiging volgt nog. Vriendelijk verzoeken wij U deze datum te noteren. Wij rekenen op een goede opkomst De gezamenlijke besturen/jubileumkommissie o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Zondag 21 juni: Sacramentsprocessie met H. Mis op Trans Cedron. Alle leden worden, in uniform met pet, om 9.50 uur bij de kerk verwacht Zondag 21 juni: optreden Eikenhofkapel op St. Anna. Maandag 22 juni: repetities in het gemeenschapshuis 18.00 - 19.00 uur: repetitie jeugdorkest, 19.00 - 20.00 uur: groepsrepetitie volgens afspraak, 20.00 - 22.00 uur: repetitie gehele orkest. Woensdag 24 juni: repetitie in het gemeenschapshuis 18.15 - 19.00 uur: aspiranten tamboerkorps, 19.00 - 20.30 uur: het gehele tamboerkorps. Woensdag 24 juni: optreden Eikenhofkapel op St. Servatius. Promotie en lof der jury voor Oostrums tamboerkorps. Nadat men vrijwillig in het afgelopen jaar van de ere-divisie was teruggegaan naar de tweede divisie in verband met de toe treding van 12 jonge tamboers, was het natuurlijk voor de di recteur, Pieter Poels, en alle leden van het tamboerkorps een prachtige ervaring dat men op het concours in Milheeze op zon dag 14 juni j.l. ering slaagde niet alleen een eerste prijs met 325^ punten te behalen maar ook nog eens promotie naar de eerste divisie èn de aantekening "Lof der jury" verkreeg. Voorwaar een felicitatie waard aan directeur, tamboer-maitre en de tamboers maar ook grote voldoening voor de immer actief dravende leider van het tamboerkorps, ons bestuurslid Lei Martens, voor wie eigenlijk nooit iets teveel is. Het moet voor allen een groot plezier zijn geweest dat niet alleen ons harmonie-orkest bij de terugkeer klaar stond om hun collega-muzikanten een klinkende serenade te brengen maar dat 2 MUZIEKVERENIGING OOSTRUM-VENRAY MA/WW n<£ Q A/o 'Al

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 2