Voor deelnemers in iedere groep zijn er fraaie prijzen te winnen. Voor leden van de F.C.C. "Flying Jumpers Oostrum" is de deel name kosteloos; voor niet-leden bedraagt het inschrijfgeld 1,00. Voor deelname is nodig: een veilige crossfiets, een helm, handschoenen en gesloten kleding (d.w.z. lange broek en mouwen) Opgeven uiterlijk donderdag 18 juni 1987 bij M. Kivits, Heren- pasweg 2, Oostrum, telefoon 83530. Het bestuur. afknippen OPGAVESTROOK. Naam: Adres Geboortedatum: Eigen nummer: Inleveren uiterlijk op donderdag 18 juni bij: M. Kivits, Herenpasweg 2, 5807 AP Oostrum, tel. 04780 - 83530. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Pinksterweekend organiseerde "F.C.V. de Baanbrekers" te Emmeloord, de Nederlandse kampioenschappen fietscross. Ruim 600 deelnemers hadden voor dit evenement ingeschreven, waar onder ook 2 leden van F.C.C. Flying Jumpers, t.w. Harold en René. Jammer voor de organisatievereniging, dat de weersom standigheden hen niet mee zaten. Want ze hadden er werkelijk alles aan gedaan om dit kampioenschap te doen slagen. Maar tegen deze overmacht was niets bestand. Het goot van 's morgens vroeg tot 's avonds laat, wat voor de rijders en rijdsters op de baan voor de nodige problemen zorgde. Hier ontstonden de nodige slip- en valpartijen, waarbij ook onze deelnemers waren betrokken. Desondanks wisten zij zich goed te weren, ge zien de korte voorbereiding en lieten zien met de besten mee te kunnen al reikte het wel niet voor een finale-plaats. Toch een compliment om onder deze omstandigheden nog goed te presteren. P.S.: Volgende wedstrijd voor de regio 12 juli te Mill. O—O—O—O—O—O—O—O—O—O—O—O—O—O—O—O—O—O—O—O O—0-0--0 o—o—o—o—o—o—o—o 10

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 10