AMERIKAANSE JEUGD NAAR OOSTRUM hierlangs afknippen Ja: In principe zou ik gaarne één meerdere* jongens in ons gezin onder willen brengen in de week van 8 tot en niet 16 augustus 1987.. Naam: Adres: Telefoon: handtekening *doorstrepen wat niet van toepassing is. Enige weken geleden stond er in het O.W. een oproep voor gast gezinnen met betrekking tot opvang voor een groep Amerikaanse jongeren in de week van 8 t/m 16 aug. Ondanks dat hierop weinig reacties binnenkwamen zijn wij toch door gegaan met de voorbereidingen hiervan. Het programma voor die week is zo goed als klaar en dient nu nog van Amerikaanse zijde goedgekeurd te worden. Om even uw geheugen op te frissen. Het gaat om een groep jongens 1 coach in de gemiddelde leeftijd van 17 jaar, waarvoor een week vol sport, cultuur en sociaal samenzijn wordt georganiseerd. Van Amerikaanse zijde worden dergelijke weken georganiseerd door Youth FOR Understanding. De bedoeling van de gastgezinnen is deze jongens een week lang te huisvesten en deel te laten zijn van uw normale gezinsleven. Ondanks de weinige opgaves vorige keer, zijn wij met de voorbe reidingen doorgegaan, omdat wij er het volste vertrouwen in hebben, genoeg geïnteresseerden te kunnen vinden. Indien U belangstelling heeft om één of eventueel meerdere jongens in uw gezin onder te brengen in de week van 8 t/m 16 augustus vult U dan onderstaande strook in en lever deze zo spoedig mogelijk, doch uiterlijk voor 24 juni in bij: S. Claessens, Goetzenhof 25, 5807 CC Oostrum. Wij zullen na bovenstaande datum U dan zo spoedig mogelijk nader informeren omtrent het verdere verloop. 11

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 11