De eerste fietsers worden rond 10.00 uur verwacht en s middags rond 3.00 uur zijn de laatste wel gepasseerd. Dus hebt U zin en tijd om een handje te komen helpen, dan kunt U zich t/m zaterdag 13 juni opgeven bij R. Basten, tel. 80582. Het Bestuur. -o-o-o-o-o-o-o-o~o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o~o- Son en Breugel Zangkompeneej Oere Toe nam afgelopen zondag deel aan het Krutjesgaste Liedertafel festival te Son en Breugel. Het was daar 'n heel gezellig samenzijn van 'n achttal Liedertafels en Hofkoren. Ook de Oostrums .zangkompeneej was daar met succes aanwezig en bevestigde nogmaals dat deze vriendenclub (kompeneej) ook buiten het carnavalsgebeuren 'n aardig toontje meezingt. Daar in het Brabantse land met Brabants bier was het weer echter niet beter als in Oostrum, maar ondanks dat was het op treden in 'n kiosk, op 'n gezellig aangekleed plein !n prima gebeuren Als er nog mannen zijn in Oostrum, die de gelederen van dit gezelligheidskoor willen versterken, kunnen ze eens komen luisteren op 'n woensdagavond bij Café Vermeulen. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- AGENDA 6 juni Harmonie, oud papier ophalen. 7 juni Stratentoernooi voetbal. 8 juni Gezinsfietstocht T.W.C. 25 en 40 km. beide afstanden als onderdeel van Pinksterrit. 9 juni Vergadering werkcomité. 11 juni Harmonie, bestuursvergadering. 13 juni Harmonie, concert in Blitterswijck. 14 juni Harmonie, Deelname tamboerkorps concours Milheeze. 20 juni Toediening H. Vormsel. 21 juni Harmonie, Eikenhofkapl tirolermiddag St. Anna. 21 juni Sacramentsprocessie. 24 juni Harmonie, optreden Eikenhofkapel op St. Servatius. 27 juni Zeskamp en feestavond Buurtver. "De Aide Beek". 30 juni Fietstocht O.V.B. 4 juli Harmonie, oud papier ophalen. 5 juli Harmonie optreden Eikenhofkapel in Geysteren. 7 juli Vergadering werkcomité. 9 juli Harmonie bestuursvergadering. 8

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 8