Wij hopen dat het prettige weken worden en als U tijd hebt loop gerust even binnen om de werkjes van Uw kind te bekijken. We willen de afsluiting van het project samen laten vallen met de feestdag voor de kinderen van groep 1-2. Deze dag is gepland op vrijdag 26 juni of vrijdag 3 juli (ligt aan de weersomstandigheden) Over deze dag krijgt U nog nader bericht. Met vriendelijke groeten Leekkrachten groep 1-2 Maria Basisschool. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Dames Van 14 t/m 17 juli wordt weer de Fietsvierdaagse gehouden. De 3e dag, donderdag 16 juli is een van de rustplaatsen gepland in Oostrum bij de Watermolen. Nu is ons gevraagd of wij leden van de OVB deze dag mee willen verzorgen, zodat de fietsers in Oostrum gastvrij kunnen worden ontvangen en dat wij hen tijdens de rustpauze een kop koffie met een lekker stuk vlaai of dergelijke kunnen presenteren. Ook zullen er enkele mensen komen die kunststukken tentoonstel len of demonstreren, zodat we een soort minibraderie te bieden hebben Dus zoals U ziet zal het voor de fietsers best wel de moeite waard zijn om in Oostrum even van hun rust te genieten. Maar dames, dan snappen jullie wel, dat wij moeten zorgen dat de fietsers door ons zo goed mogelijk op hun wenken bediend moeten kunnen worden; en dit kan alleen maar als we over ruim voldoende"serveersters" en "verkoopsters" beschikken. Zodoende willen we weer een keer een beroep op jullie doen om die dag tot een geslaagd einde te brengen. Het is niet per sé nodig voor de hele dag, als we maar genoeg helpsters hebben, kunnen we de taken meer verdelen, zodat we elkaar tijdig af kunnen lossen. Ook willen we er nog bij vermelden dat de opbrengst van deze dag ten goede komt aan onze verenigingskas, zodat we er uit eindelijk allemaal plezier van kunnen hebben. 7

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 7