de kampioen van de 2de klasse, het moeilijk tegen de Scores. De eerste game in deze wedstrijd was voor de Scores, de tweede voor Franssen. In de derde game was dus nog alles mogelijk. De Scores wisten ook deze game te winnen maar kwamen 5 pins te kort om ook het 3de punt binnen te halen; 2-2 dus en een verlen ging. De teams speelden nog twee frames tegen elkaar. Hier was Franssen de sterkere. Met de hakken over de sloot (198-184) glipten ze naar de volgende ronde. Een zelfde beeld kende de Pinhunters die in de verlenging toesloegen (201-160)De loting voor de volgende ronde kon plaatsvinden. Ieder team hoopt natuurlijk op een zwakkere tegenstander. Het volgende kwam uit de bus U±tslagen_kwart; finale: S.V.C.B. - Magic Line DD De Steeg 1-3 Franssen Keukens - Pinhunters 0-4 Fall Down - Red Arrows 1-3 Strikers-_Sigma^s ^Bowling Venray 1-3 De Pinhunters, die uit de 1ste klasse degradeerden, waren erop gebrand om hun seizoen nog enige glans te geven door de beker te winnen. 2e veegden stevig de baan aan met Franssen Keukens, die er alleen in de laatste game even aan te pas kwamen, en stoomden zo door naar de halve finale. De Sigma's waren de eerste twee games ook prima op dreef. 2e zetten de Strikers op een dusdanige achterstand dat ook winst van dit team in de 3de game niets meer in gevaar bracht. Ook Magic Line ging goed van start en won de 1ste game en ook de 2de, al ging het bij deze laatste om een verschil van 7 pins. S.V.C.B. vocht vervol gens in de 3de game voor een verlenging. Helaas, de game werd weliswaar gewonnen maar S.V.C.B. kwam toch nog 16 pins tekort voor een 2-2 uitslag. De meest spannende strijd streden Fall Down en de Red. Arrows. De 1ste game was voor Fall Down (947-925), de 2de voor de Red Arrows (962-906). De Red Arrows hielden dus een voorsprong van 34 pins over in de totaalscore. De 3de game moest de beslissing brengen. Fall Down moest 50 pins goedmaken omdat ze ook nog 16 pins handicapverschil moes ten overbruggen. Het werd een zenuwenboel en een strijd op het scherpst van de snede. De 3de game eindigde in 910-874 in het voordeel van Fall Down. En jawel het was gelukt, Fall Down haalde in de laatste game 52 pins in en het punt voor de totaalascore was voor hun. De eindstand 2763-2761, een verschil van 2 pinsIIIIIII! De loting voor de halve finale: Magic Line - Pinhunters Sigma's - Fall Down. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 13

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 13