BOND leen niet een aanwinst betekende voor Gennep, maar ook voor de regio Dat het deze middag aan spanning niet zou ontbreken was te voorzien Uit diverse provincies waren de deelnemers aanwezig. Bij ons rees de vraag hoe zij het er af zouden brengen. Astrid was de eerste die aan de start verscheen. Zij deed het bijzonder goed, werd 2e wat zij nog 4x herhaal de. Einduitslag een 2e prijs. Proficiat Astrid.' Oók Yvo was goed in vorm, en had het bepaald niet makkelijk want van zijn leeftijd waren er liefst 16. Jammer dat hij in de finale ten val kwam wat hun waarschijnlijk een ereplaats kostte, nu werd hij 8e. Jurgen kon doordringen tot de finale, hij werd daar 5e. Ook Leon bereikte de halve finale, hij werd 6e, alhoe wel hier meer ingezeten had. Berry reed de manches, hij zal en een ander verzet op moeten zetten, zo ging het te zwaar. Tenslotte Jos, hij reed in dit deelnemersveld een goeie wed strijd. Jammer dat het voor de finale niet reikte. Volgende keer beter, dan lukt het beslist. Jos -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- UITSLAGEN BEKERTOERNOOI Uitslagen 1ste ronde: Magic Line DD De Steeg Close Encounters Altijd Raak Red Arrows Hit Miss Scores Fall Down Club Up Returns Pinhunters S VC ,B Sjopins Strikers Franssen Keukens Oud Meerlo Sigma's Bowling Venray 3-1 2-3 0-4 3-1 0-4 2-3 4-0 0-4 (n.v. (n.v. De normale competitie is afgelopen. Wat overblijft is de strijd om de beker. Hierbij spelen de teams van 1ste en 2de klasse een afvaltoernooiverliezen betekent afgelopen. De eerste loting leverde twee wedstrijden op van een 1ste klasse team tegen een 2de klasse team. Beide keren wisten de teams uit de 1ste klasse de wedstrijd te winnen. In de overige wedstrijden ook geen echte verrassingen al had Franssen Keukens, 12

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 12