Programma jeugdvoetbal_zondag_7_juni C 1 en C2 toernooi in Scharn (Maastricht) Vertrek: 9.30 uur (auto). Programma jeugdvoetbal zaterdag_13_juni^ C2 finale-rondes poliotournooi in Blerick. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Beste jongens en meisjes. Wij pupillen 1 gingen zterdag 30 mei met regenweer naar Oirlo per fiets. Toen we daar aankwamen stond daar een fietsenrek, daar konden we onze fietsen kwijt. Het regende dus en gingen we een hutje maken. Maar dat hutje heeft niet veel geholpen. Want net toen wij er in zaten ging de hut alweer kapot. We mochten toen gelukkig in een kleedhokje, wij zetten alle tassen binnen neer, daarna gingen we een wedstrijd spelen. De eerste wedstrijd moesten wij tegen Castenray, we hadden met 0-0 ge lijk gespeeld. De tweede wedstrijd moesten wij tegen de aspiranten van Ysselstijn toen hadden wij met 4-0 verloren. Maar omdat wij alleen van de pupillen tegen aspiranten zetten ze de punten niet bij ons op het scorebord. De derde wedstrijd moesten wij tegen Leunen, daarvan hadden wij met 3-0 gewonnen. Toen pas hadden wij even rust. De vierde wedstrijd die we moesten spelen moesten we tegen Lottum, we hadden weer gelijk gespeeld, maar nu met 1-1. Toen hadden we even rust. En de laatste en de vijfde wedstrijd die we moesten spelen tegen Merselo, die hadden we ook gewonnen. Maar, met 8-0. Toen hadden we alle wedstrijden gespeeld. We konden de eerste plaats halen maar Lottum die moest nog tegen Merselo en als Lottum meer dan 8-0 van Merselo won, dan was Lottum eerste en wij tweede. En tot onze grote vreugde had Lottum met 4-0 van Merselo gewonnen, dus waren wij de eerste. Hiep Hoi! Daaag Tielke Vollenberg, Pupillen 1. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- F.C.C. Flying Jumpers. Zondag i.l. waren we aanwezig bij de Spidy Ryders te Gennep, waar de nieuwe baan in gebruik werd genomen. Voor de org. ver. had het niet beter gekund. Een stralende zon, ruim 200 deelnemers en een talrijk publiek. Die het allen eens waren, hier lag^een prachtige baan. Wat al- 11

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 11