Internationale Pinksterrit Venray. Aanstaande maandag, tweede pinksterdag, organiseert de Toer en Wielerclub Oostrum alweer de vierde Internationale Pinksterrit Venray. Deelnemers hebben de keuze uit een tocht van 25, 40, 80 Of 160 kilometer. De 25 en 40 kilometerroute gelden tevens als tweede gezinsfietstocht. Men kan voor de 25 en 40 kilometerroute inschrijven van 9.00-14.00 uur. De 25 kilometerroute voert via de Smakt naar Overloon, waar de controlepost is. De 40 kilometerroute bereikt deze controlepost via de zuidkant van Venray en Westerbeek. Voor de 80 kilometertocht kan men inschrijven van 7.00-14.00 uur. Deze tocht voert via Well, langs de Maas naar Heyen, waar de eerste controlepost is. Men rijdt terug via de oude baan naar de tweede controlepost in Well, om vervolgens via Blit- terswijck naar Oostrum terug te keren. Deelnemers aan de 160 kilometerroute kunnen inschrijven van 7.00-10.00 uur. Zij fietsen parallel aan de 80 kilometer route naar de eerste controlepost in Heijen, om dan hun weg te vervolgen via Groesbeek en Berg en Dal naar Escharen bij Grave, waar de tweede controlepost is gevestigd. Vervolgens rijdt men via Boekei en Beek en Donk naar de derde controle post bij Overloon in Oostrum terug te keren. Inschrijven kan men in zaal "de Karklingel", Mgr. Hanssen- straat 29, Oostrum. Hier zijn ook de start en eindcontrole ge vestigd Alle routes worden begeleid door materiaalwagensOp de contro leposten worden versnaperingen uitgereikt. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- D- E-spelers en woensdagmiddag-jeugd Op Zondag 7 juni wordt het inmiddels, traditionele Broeder Huybers-toernooi gehouden, voor alle D - E en woensdagmiddag voetballers Dit toernooi vindt tegelijk plaats met het stratenvoetbaltoer- nooi dat voor S.V. Oostrum wordt georganiseerd. In verband met de drukte die dag worden jullie verzocht je thuis al om te kleden omdat er geen kleedruimte meer beschikbaar zal zijn. Aanwezig zijn on 14.30 uur. Indien je die dag niet kunt wordt je verzocht je op tijd af te melden bij: Sjef Claessens tel.: 89156. De Jeugdleiders. 10

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 10