ceerd op de feestavond 20 juniReden te meer om daar van de partij te zijn. (ook steunende leden zoals Twan.) Veel tijd is er gestoken in deze feestavond, stel de organisatoren (Michel) niet teleur en laten we er een waardige feestavond van maken. Over feesten gesproken, woensdagavond 27 mei heeft het tweede team al een onderling feestje gehad bij Buitenlust. Als daar wat bijzonders is gebeurd dan hoort u het volgende week. Nog iets belangrijks. Wie vrijdagavond naar de feestavond van de Venrayse bond gaat moet dat wel meteen laten weten. Dan kunnen de heren organisatoren daar rekening mee houden. Dit brengt mij overigens meteen op een belangrijke vraag. Waarom moeten de or ganisatoren, van welk evenement ook, altijd zo aandringen op deelname en aanwezigheid? Waarom is er altijd zoveel kritiek van zovelen en zo weinig inzet van zo weinigen. Dat geldt voor alle verenigingen. Waarom is er zoveel bureaucratie in ons ver enigingsleven? Waarom worden er van die kleine machtstrijdjes geleverd in kleine en grote verenigingen? Ik weet het antwoord op die vragen nietIk weet wel dat een heleboel zaken relatief zijn en we vaak veel te zwaar tillen aan bepaalde voorvallen. Op een of andere manier moeten we daar van af. Weet niet pre cies hoe maar daar komen we wel achter. Vast wel. Heine _o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Amerikaanse jeugd naar Oostrum. In samenwerking met afd. sportzaken van Gemeente Venray orga niseert S.V.Oostrum een week vol sport, cultuur en sociaal samenzijn voor een groep Amerikaanse jongeren. Deze jongeren zijn allen in de leeftijdscategorie van 17 jaar en hun sport- tak is voetbal. Het is een zeer gediciplineerde groep onder leiding van een er varen coach. Van Amerikaanse zijde worden dergelijke weken ge- organiseert door Youth For Understanding met de bedoeling deze jongeren kennis te laten maken met de sociale aspekten, cultuur en sport in een bepaald land. Vandaar dat het ook de bedoeling is deze jongeren onder te brengen in gastgezinnen. Er wordt vooraf een compleet programma opgesteld voor deze week, omtrent het verloop ervan. De bedoeling van de gastgezinnen is deze jon geren een week lang te huisvesten en deel te laten zijn van uw normale gezinsleven. Indien u belangstelling heeft om één of eventuele meerdere jon gens in uw gezin onder te brengen in de week van 8 t/m 16 au-

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 7