AGENDA 23 mei 31 mei 31 mei 2 juni 2 juni 6 juni 7 juni 8 juni 9 juni 11 juni 13 juni 14 juni 20 juni 21 juni 21 juni 24 juni 27 juni 30 juni 4 juli 5 juli 7 juli 9 juli 1 sept 6 sept 6 sept 10 sept 12 sept 22 sept 5 okt 6 okt 8 okt 10/11 okt 20 okt 3 nov. 10 nov. 11 nov. Onderling toernooi en feestavond S.V.O. Optreden zangkompeneej "Oere Toe" te Son en Breugel. Harmonie, optreden Eikenhofkapel in Broekhuizenvorst Bestuursvergadering S.V.O. afd. Korfbal. Interne vergadering oudervereniging. Harmonie, oud papier ophalen. Stratentoernooi voetbal. Gezinsfietstocht T.W.C. 25 en 40 km. beide afstanden als onderdeel van Pinksterrit. Vergadering werkcomité. Harmonie, bestuursvergadering. Harmonie, concert in Blitterswijck. Harmonie, Deelname tamboerkorps concours Milheeze. Toediening H. Vormsel. Harmonie, Eikenhofkapl tirolermiddag St. Anna. Sacramentsprocessie Harmonie, optreden Eikenhofkapel op St. Servatius. Zeskamp en feestavond Buurtver. "De Aide Beek". Fietstocht O.V.B. Harmonie, oud papier ophalen. Harmonie optreden Eikenhofkapel in Geysteren. Vergadering werkcomité. Harmonie bestuursvergadering. Demonstratie vruchtensappen e.d. O.V.B. Open fietscrosswedstrijd F.C.C, Flying Jumpers. Gezinsfietstocht T.W.C. 25 en 50 km. Bestuursvergadering S.V.O. Bloemenaktie ZangkQmpeneej Oeretoe. Demonstratie en informatie van "Drivina" diepvriesproduktenL.V.B. Excursie naar het RISC. op de "Clockert" L.V.B. Vergadering werkcomité/voorzittersvergadering. Bestuursvergadering S.V.O. Harmonie, dorpsfeesten. Lezing over "Gebruik en misbruik van medicijnen". L.V.B. en O.V.B. HERFSTVAKANTIE: Huifkaroptocht 3 jaar en groep 1 en 2buurtvereniging "De Aide Beek". NAJAAR: Spellenavond volwassenen buurtvereniging "De Aide Beek". Vergadering werkcomité. Lezing door Consumentenbond, L.V.B. en O.V.B. Jaarvergadering Karnavalsvereniging.

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 5