Samenvatting notulen vergadering Werkcomité Oostrum gehouden op dinsdag 7 april 1987 in café Vermeulen te Oostrum. -de speelterreinen in enkele straten zijn toe aan een opknap beurt. Vernomen werd dat omwonenden de handen in elkaar hebben geslagen en het speelterrein en speeltoestellen bij "Oude Watermolen" onderhanden zullen nemen. Werkcomité zal voorzover mogelijk hiervoor geld beschikbaar stellen uit destijds gevorm de reserve. Hopelijk komt ook voor de andere speelterreinen een soortge lijke oplossing. -op onze oproep in Oostruns Weekblad is positief gereageerd ten aanzien van glascontainer bij buurtwinkel Kessels SRV Woorden van waardering worden uitgesproken aan het adres van al degenen, die meegewerkt hebben aan bereiken van dit behaal de resultaat. -op voordracht van Werkcomité is Mevr. A. Kessels-Duykers her benoemd als bestuurslid van de Stichting Gemeenschapshuis te Oostrum; -i.v.m. werkzaamheden zal de NS-overweg in de loop juni vanwege uit te voeren werkzaamheden tijdelijk (week-end) gesloten zijn. Hiervan zal tijdig mededeling worden gedaan i.v.m. verkeersomleiding -via pers hebben wij kennis genomen dat er plannen bestaan om te komen tot realisering van een bungalowpark in "de Witte Ven nen". Betreurd wordt dat wij dit uit de pers hebben moeten vernemen. Aangedrongen is op eerdere informatie, tenminste gelijk met de pers. -een eventuele naamswijziging NS-station Venray -station Venray-Oostrum is op dit moment nog niet aan de orde. Voor eerst wil men via extra publicaties treinreizigers erop wijzen dat men zich in Oostrum en niet in Venray bevindt. Wij denken dat de bus al vertrokken is tegen de tijd dat men dit door heeft; afgaande op bestaande ervaringen. -uit gesprek met wethouder is gebleken dat Oostrum voor 1987/1988 4 zogenaamde multifunctionele krijgt toegewezen. Toezegging werd verkregen dat het zogenaamde natte deel (douche/toilet/keuken) gelijkvloers zal liggen. Wethouder benadrukte nogmaals dat woningzoekenden zich dienen te laten inschrijven bij Woningbouwvereniging Noord-Limburg. Dat geldt op de eerste plaats voor huurwoningen. Particuliere bouw staat hier los van.

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 2