Lirr^ Hoewel het nog vroeg in het seizoen is zullen we toch alles op alles moeten zetten om goede resultaten te blijven boeken. Viertal-deelnemers Alex Verstegen, Theo Verstegen, Mariëtte Vermeulen, Elly Staaks en commandant Piet Staaks van harte proficiat A.s. zondag neemt Martien Custers deel aan het concours in Blerick. Mar-tien veel succes. Programma: 28 mei Sevenum 31 mei Siebengewald o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o *5 W-e'er, Ben je tussen de 10 en 13 jaar? Heb je een fiets? Wil je daarmee wel eens een keer gaan fietsen? Ook in de eerste week van de grote vakantie (13 t/m 17 juli 1987)? Dan is deze brief wel iets voor jou en je ouders! Want net zoals vorig jaar, willen we met een groep kinderen (jongens en meisjes) meedoen aan de 13e jeugdwielerronde van Noord-Limburg, die wordt gehouden van 13 t/m 17 juli. Je gaat dan in die 5 dagen fietsend door Noord-Limburg. Voor de middag fiets je zo'n 25 km. Na de middag fiets je zo'n 20-25 km. Tussen de middag heb je dan rust, met tussendoor een behendig- heidsrit, cycle-cross (in de bossen), individuele tijdrit, sprint en een spellencircuitElke dag dus wat anders. Je komt elke dag thuis. Vertrek - 9.00 uur tot 17.00 uur. Ook komen we tijdens de ronde door Oostrum en wel op Dinsdag 14 juli tegen de middag. Je hebt hiervoor nodig: Een fiets, geeft niet of het een gewone fiets is of een ren- fiets en goede zin. Vorig jaar hebben er al wat meisjes meege daan uit Oostrum. Zij kunnen hierover dan ook van alles ver tellen. Zij doen ook dit jaar weer mee (Judith Jacobs en Ingrid Knelissen) Wil je meedoen, geef je dan maar bij mij op. Heb je nog vragen, bel maar gerust naar Dory Schuurmans Binnenhof 11, Oostrum, telefoon: 86286. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 7 van r

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 7