15 en 16 nov. Concert en toneel. 20 nov. Lezing over het werk van de Nierstichting, L.V.B. 1 dec. Sinterklaasavond, O.V.B. 10 dec. Bestuursavond S.V.O. 15 dec. Kerstviering O.V.B. 17 dec Kerstviering L.V.B. 27 dec Play-back-show Buurtvereniging "De Aide Beek." o-o-o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- Het vorige schooljaar hebben verschillende jongens en meisjes van, toen groep 5, nü groep 6, via het schoolzwemmen, meegedaan aan het diplomazwemmen voor het overlevingsbrevet Door de slechte weersomstandigheden van die dag, waren er maar een paar kinderen die slaagden voor het overlevingsbrevet. Dit tot spijt van de kinderen en hun ouders. Nu bestaat er wellicht de mogelijkheid voor deze kinderen om, als ze dit willen en indien er voldoende animo is, deze proef nog een keer over te doen. Dit in overleg met de heer Dhr. Emons. Om te achterhalen of er voldoende belangstelling voor is vragen wij de ouders van de betreffende kinderen, om kontakt op te nemen met R. Paantjens, tel. 86443, of N. van Reenen, tel. 81562. Liefst zo spoedig mogelijk een bericht: In afwachting van Uw bericht, teken ik, met vriendelijke groeten, N. van Reenen, Secr. Oudervereniging. o_o_ o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-oo-o-o- NOBEL-NIEUWS Door bepaalde omstandigheden hebt u de afgelopen weken geen nieuws kunnen lezen in dit blad. Dat we toch aktief zijn geweest blijkt wel uit het volgende. Tijdens de laatste kring-wedstrijd debuteerde Mariëtte Vermeulen met Avantie in het onderdeel springen. Ze behaalde een fraaie 4de prijs. Tijdens het 60-jarig jubileum concours in Castenray behaalde het 4-tal een 4de prijs. Individueel viel er niemand in de prijzen, net als in Ottersum waar de uitslagen ook mager waren. Hier konden we nog geen 4-tal inzetten. Toch, dat 4-tal was er wel tijdens het concours in Bergen, dat met een 1ste prijs ging strijken. 6

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 6