TENNISVERENIGING „OOSTRUM" Aspiranten Junioren Senioren en Recreanten woensdagavond dinsdagavond woensdagavond van 18.30 - 19.30 uur van 18.30 - 19.30 uur van 19.45 - 20.45 uur ö-o-o-o o-o-o-c-o—o-o-o-o-o-o-o—o-o-o-o-o-o-o O O O O O O O O O Voor a.s. zaterdag, wanneer de Oostrumse sportdag wordt georgani seerd, wordt het tennisgebeuren volgens onderstaand schema afge werkt In totaal hebben zich 36 personen aangemeld om te tennissen, die vervolgens middels loting en plaatsing verdeeld zijn over 4 groepen van elk 9 personen. Omdat tennissen iets met ballen te maken heeft, hebben de groepen willekeurig namen toegewezen gekregen die iets met "ballen" te maken hebben. Voor de groep die die dag winnend afsluit is een kleine atten tie. Bent u verhindert, zorgt u dan zelf voor een vervanger. Groepsindeling: Kauwgumballen Gehaktballen Bitterballen Wijnballen M. Bus M. Kamphorst M. Kusters T. Laurensse M. Versleijen Th. Versleijen FrSchelbergen M. Verstraelen R. Verstraelen J. Crijns N. Crijns J. Janssen M.L. Janssen Tr. Janssen-Br A. Kessels T. Linskens L. Lenssen Y. Manders M.v.d.Boogaard H. Bruijsten RCremers 44 G. Janssen .W. Kateman M. Laurensse R. Simons H. Versleijen M. Weijs HCamps M. Camps NCamps J. Cremers 0. Janssen Am. Jeuken W. Jeuken Sjv. Haeren RMommen Enkele echtparen zijn in dezelfde groep geloot, maar blijkbaar wilde het lot dat zo! Baanschema Baan 1 0930 uur H. Bruijsten - H. Camps - 10.20 uur. R. Simons M. Camps M. Verstraelen L. Lenssen M. Bus Y. Manders Baan 2 J. Crijns - A. Kessels Fr.Schelbergen- M. Versleijen Sjv. Haeren - N. Camps G. Janssen - W. Kateman 15

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 15