SPORTVERENIGING „OOSTRU O geraken. Dit punt werd al in de 1ste game binnengehaald. De twee overige degradatiekandidaten hielden de spanning er tot het laatste in. De Pinhunters, die 0,5 punt voorstonden wonnen hun 1ste game, S.V.C.B. won ook. De 2de game; S.V.C.B. in de problemen. Bij de 6de game kwam echter de wending en hierdoor kon S.V.C.B. puur op karakter toch het 2de punt veilig stellen. Problemen in de 2de game waren er echter ook voor de Pinhunters. Hier liep het minder goed af; het punt was voor de tegenstander. S.V.C.B. stond dus op dit moment 0,5 punt voor en moest om alles in eigen hand te houden de wedstrijd met 4-0 winnen. De Pinhunters konden alleen nog maar hopen op verlies van S.V.C.B. (ze beloofden hiervoor de Returns gouden bergen), maar moesten dan zelf geen punten meer verliezen. S.V.C.B. maakte het karwei echter voortreffelijk af en kon het klassebehoud dus gaan vieren. De Pinhunters wonnen met 3-1, de verloren game was echter funest. De team-captain van de Pinhunters, die de afgelopen weken duidelijk liet blijken niet in de degradatie te geloven, kreeg na afloop dus prompt een heerlijke bezemsteel geserveerd. Belofte maakt schuld, niet waar Eef! n de 2de klasse stond de 2de promotieplaats nog op het spel. De beslissing viel hier in een direkt onderling duel tussen de Red Arrows en de Strikers, waarbij de eersten 1 punt voorsprong hadden. Het begon echter slecht voor de Red Arrows. De 1ste game ging verloren (931-892), de 2de game ging verloren (897-859). Het angstzweet brak uit en de Strikers raakten natuurlijk steeds gemotiveerder. De Red Arrows zetten nog een keer alles op alles. Het werd een zeer spannende strijd. In de laatste game stonden de Red Arrows al gauw gewonnen, maar de vraag was of het ook genoeg zou zijn om het punt voor de totaal score te behalen. Uiteindelijk eindigde de game in 994-868 in het voordeel van de Red Arrows en dit was genoeg om de stand te buigen in 2 - 2 en dus ook voldoende voor de promotie. Proficiat Red Arrows.' o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Onderling Tournooi zaterdag 23 mei 1987 Poule-indeling De Madeliefjes Vergeetmenietjes De Korebloempjes Pinksterbloempjes Paardebloempjes - Leider Peter Coopmans Theo Schlepers Peter Lepsi Jerry Clarcke Martin Delauw 10 tf Tf tt t»

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 10