Het jaar 1986 overziende valt op dat, voor het eerst sinds jaren, het jaar werd afgesloten met een aanzienlijk negatief saldo. Dit ondanks dat de bijdragen van parochianen bijna even hoog bleven. Nadere beschouwing leert dat dit nadelig saldo voor een belangrijk gedeelte een gevolg is van gepleegd achter stallig onderhoud aan ons kerkgebouw. Ook voor de komende tijd moet er nog rekening mee gehouden worden dat achterstallig onderhoud en/of aanpassingen noodzake lijk zullen zijn. (Bijv. kerkgebouw, pastorie, begraafplaats etc.). Afhankelijk van de financiële mogelijkheden en de te stellen prioriteiten zal jaarlijks hiervan een gedeelte worden uitgevoerd. Rekening houdende met bovenstaande zijn wij tevreden over het medeleven, de financiële bijdragen maar zeker ook voor de inzet van zovele vrijwilligers in het afgelopen jaar weer ondervonden Iedereen, zonder uitzondering, heel hartelijk bedankt voor datgene wat hij of zij voor onze parochie deed in 1986. Mogen wij ook in 1987 op eenzelfde enthousiasme rekenen? namens Kerkbestuur en FinanciëleCommissie M.G.M. Litjens penn. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- AGENDA^ 23 april: Parochievergadering. 25 en 26 april: Harmonie solistenconcours/muziekfederatie 25 april: Harmonie deelname tamboerkorps aan festival Oirlo. 29 april: Interne vergadering oudervereniging. 30 april: Aktiviteit op Koninginnedag Buurtvereniging "De Aide Beek". 2 mei Harmonie oud papier op halen. 3 mei Eerste H. Communie. 4 mei Harmonie opluistering Dodenherdenking Venray. 5 mei Bestuursvergadering S.V.O. afd. Korfbal. 6 mei Zwemmen Baarlo groep 3 t/m 16 jaar Buurtvereniging 7 mei Jeugdleidersvergadering S.V. Oostrum. "De Aide Beek". 14 mei Harmonie Bestuursvergadering. 14 mei Bestuursvergadering S.V.O. 17 mei Maria-processie 17 mei Gezinsfietstocht T.W.C. 25 en 50 km. 23 mei Onderling toernooi en feestavond, S.V.O.

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 6