Doordat de keeper in tweede instantie geheel uitgespeeld was. Na rust kwam Oostrum door snel te spelen weer in veldoverwicht en door een slordigheids!out van de Wanssumse keeper die de bal niet klem hield, kon Nub v.d. Water (1-2) aartekenen. Oostrum bleef wel druk uitoefenen op de Wanssaimse goal maar tot verdere resultaten kwamen we niet, doordat Frank Martens zijn enkel omsloeg, moesten we de laatste 10 minuten met 10 man verder. Maar Wanssum kon er daardoor ook geen voordeel uit halen. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Oostrum 6 - Top 4 0-0. Na onze wedstrijd van vorige week tegen de koploper R.K.D.S.0.4, die we met 3-1 verloren, ons ene doelpunt werd gescoord door Hay Geurts, moesten we nu aantreden tegen nr. 3 op de ranglijst en wel T.O.P.. In de eerste helft kon T.O.P. deze hoge klasse ring niet waarmaken en was het Oostrum dat de wedstrijdverloop bepaalde. Alleen de doelpunten bleven uit, hoewel er goede kan sen voor waren, maar Jos Custers mikte net langs en schoten van Theo van de Pas hadden ook beter verdiend, maar het bleef bij 0-0. Gelukkig was de wedstrijd niet zo slap en troebel als de thee die we onder de rust kregen en vol goede moed togen we weer naar het slagveld om het karwei af te maken. Maar dat viel effen tegen. Volgens mij had T.O.P. wel sterke thee gehad en begonnen ook veel sterker te voetballen. Nu waren de kansen voor T.O.P. en had doelman Wiel Kunzler veel meer te doen dan de eerste helft maar gelukkig hield hij zijn doel schoon. Slechts een keer wist een doorgebroken T0.P-aanvaller hem te passeren, maar gelukkig voor Oostrum wist de goed doorgelopen Gradje Vollenberg de doelpoging te verijdelen en kwam het schot tegen de paal, waarna hij vakkundig achter werd getrapt door een andere T0P-aanvallerOostrum kreeg ook nog enkele kleine kansjes maar het dichtst bij een doelpunt was weerom T.O.P.. Maar weer stond er een paal in de weg, ditmaal de doel paal. Zo kwam er een eind aan dit doelpuntloze gevecht en gingen beide partijen tevreden naar de kleedlokalen, waar zij na lange, lange tijd toch nog redelijk nat (maar vraag niet hoe) ontevre den uitkwamen, maar dit lag waarschijnlijk aan de douches. Want het gebruik daarvan bezorgt je een koude douche. 7.7. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 17

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 17