en als je eenmaal bezig bent zie je niet eens meer al die ellendige handicaps. Integendeel, er blijken hele leuke en interessante mensen te zitten op zo'n rolstoel of hangend in de krukken. Ik hoop dat SNA nog heel lang- deze aktiviteit mag voortzetten. De avond werd bovendien opgeluisterd door het vaatje bier van Harry Lenssen en Chris Bots en niet te vergeten Bèr en Paula met de lekkere hapjes. Vooral die kleine frican- delletjesSNA, voor de eerste keer, won deze avond. De enige die blunderde was ik, want door pure stommiteit interpreteerde ik de uitslag verkeerd en annonceerde dat de Invalidenbond had gewonnen. Een razende Harry Lenssen bracht mij snel van mijn blunder op de hoogte en toen moest ik wel even praten om de einduitslag om te buigen richting SNA. Kort en goed, weer een mooie wisselbeker in de kast van SNA. Terwijl ik zit te schrijven zie ik dat het buiten sneeuwt. 16 Maart en het is winter. Maartse buien, zeggen oude mensen uit de peel, met sneeuw moet je opvangen en dat troebele water kun je later gebruiken om je ogen te spoelen als ze ontstoken zijn. Of het waar is of niet weet ik niet maar wat ik wel weet is dat mijn ogen nu beginnen te prikken als ik die ellende buiten zie. Misschien toch maar een potje met sneeuw vullen. Je weet maar niet. Wat we wel weten is dat de lente voor de deur staat. Lang kan het niet meer duren. Zal blij zijn als de bomen weer groen kijken, de zon hoog aan de hemel staat en lekker op je huid brandt. Nog even geduld a.u.b.. Heine Op zondag 22 maart a.s. organiseert de L0M-school 't Groe- newold, Groenewoltsepad 2 te Venray van 14.00 - 16.00 uur een open dag. Geïnteresseerden kunnen dan een kijkje komen nemen op 't Groe- newold om op deze wijze een indruk te krijgen van deze school voor speciaal onderwijs. Al degenen die graag wat meer willen weten over het L.0.M.-onderwijskumen aan hun trekken want vragen staat vrij Leerkrachten en kinderen staan klaar om ze zo goed mogelijk te beantwoorden. Maakt U ook gebruik van deze mogelijkheid? Wij hopen het! Zondag 22 maart van 14.00 - 16.00 uur 't Groenewold Venray. o—o-o—o-o—o-o—o—o-o-o-o-o-o—o-o-o-o-o-o—O—O—O—o—o-o—O-o-o-o—O-O 8 -0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 8