limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. de auto gaan, willen die voor eigen vervoer zorgen? Het adres is: Info 3, Past. Wijnhovenpark 1, Venray. De excursie duurt van ongeveer 9.00 - 11.00 uur, zodat we om half 12 weer in Oostrum terug kunnen zijn. Dinsdag 31 maart wordt er alsnog een keer de gelegenheid gebo den om mee op excursie te gaan naar Nieuw Spraeland, daar 3 februari j.l. vele dames niet konden en de groep anders te groot zou worden. Het is heel zeker de moeite waard want iedereen was die avond erg enthousiast en we werden door zowel het personeel alsook de bewoners erg gastvrij ontvangen. Hebt U nog interesse, dan kunt U zich uiterlijk tot en met maandag 23 maart opgeven bij R. Basten, tel. 80582. We worden daar om 19.30 uur verwacht, zodat we om 19.15 uur per fiets vanaf de Rabobank vertrekken. Wij wensen U alvast een fijne avond toe.' o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Dames, die mee willen gaan op ons reisje op 26 maart, kunnen zich hiervoor uiterlijk tot vrijdag 20 maart opgeven bij M. Willemstel. 80195. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o BILJARTVRIENDEN-SNA De Venrayse Bondscompetitie is voorlopig weer achter de rug en de persoonlijke kampioenschappen staan voor de deur. Laten we hopen dat er een paar mooie finales in Oostrum worden gespeeld met SNA Kampioenen als het even kan. De afgelopen week was er weer de jaarlijkse uitwisseling met de Invaliden Sportbond. De avond was goed verzorgd door de SNA- leden (vooral Michel, Hans en Harry) en er was volop aktiviteit zoals barakken, sjoelen, darten, toepen en midget golf. De opkomst was groot. Minstens 24 leden van de invalidenbond en 14 SNA-leden. De sfeer is altijd heel bijzonder en laat toch altijd weer zien dat invaliden lang niet zo geïsoleerd behoeven te zijn. Met een klein beetje moeite is zo'n evenement een feit Het Bestuur. Het Bestuur. geslote** 7

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 7