OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING 21 juni Sacramentsprocessie 27 juni Zeskamp en feestavond. 7 juli Vergadering werkcomité. 1 sept Demonstratie vruchtensappen e.d.,-O.V.B. 6 sept Open fietscrosswedstrijd F.C.C. Flying Jumpers. 10 sept Bestuursvergadering S.V.O. 12 sept Bloemenaktie Zangkompeneej Oeretoe. 22 sept Demonstratie en informatie van "drivina" diepvries- produkten, L.V.B. Excursie naar het R.I.S.C. op de Clockert, L.V.B. Vergadering werkcomité/voorzittersvergadering Bestuursvergadering, S.V.O. Lezing over "gebruik en misbruik van medicijnen", L.V.B. en O.V.B. HERFSTVAKANTIE: Huifkaroptocht 3 jaar en groep 1 en 2 Buurtvereniging "De Aide Beek" NAJAAR: Spellenavond volwassenen Buurtvereniging "De Aide Beek". Vergadering werkcomité. Lezing door Consumentenbond, L.V.B. en O.V.B. Bestuursvergadering S.V.O. Lezing over het werk van de Nierstichting, L.V.B. Sinterklaasavond, O.V.B. BestuursavondS.V.O. Kerstviering. O.V.B. Kerstviering, L.V.B. Play-back-show Buurtvereniging "De Aide Beek". o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o~o-o-o-o-o~o-o Dames Dinsdagmorgen 24 maart gaan we op excursie naar de Info waar ze ons nader willen informeren over wasbehandelingstoestellen Er wordt o.a. aandacht geschonken aan het te wassen textiel, was- en droogautomaten en wasmiddelen. De tentoongestelde toe stellen zijn voorzien van de nieuwste ontwikkelingen op het ge bied van energie, water- en wasmiddelenbesparing. Dames, die interesse hebben om aan deze excursie deel te nemen, willen die om half 9 bij de Rabobank aanwezig zijn, waar we dan gezamenlijk per fiets vertrekken. Degenen, die liever met 5 okt 6 okt 8 okt 20 okt 3 nov 10 nov 12 nov 20 nov 1 dec 10 dec 15 dec 17 dec 27 dec 6

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 6