fjy cföarmcnie Óub oX/tcitriS cJutclxï Voor informatie kunt U het beste kontakt opnemen met de heren: - H. Vermeulen, Stationsweg 110, Oostrum, tel. 86637. - Th. Swemers, Mgr. Hanssenstraat 13, Oostrum, tel. 83952. Wij rekenen op Uw aller medewerking. GLASCONTAINER Regelmatig moeten wij vaststellen dat rond de glascontainer bij buurtwinkel Kessels dozen en kistjes liggen. Het vermoeden be staat, dat die dingen afkomstig zijn van mensen, die nadat ze keurig de lege flessen in de glascontainer hebben gedaan, de emballage ter plaatse achterlaten. Dat is natuurlijk niet de bedoeling. Op deze wijze maken wij er een clandestiene vuil nisbelt van en dat willen wij natuurlijk niet. Vandaar dat wij een beroep op U doen geen lege dozen of kistjes bij de contai ner achter te laten; neem deze dingen weer mee naar huis en geef ze mee op vrijdagmorgen met de Vuilophaaldienst of de do zen op de eerste zaterdag van de maand met de oud papier op haaldienst van de Harmonie. Tevens hebben wij het verzoek door gegeven de mogelijkheid te onderzoeken om ter plaatse een con tainer te plaatsen, waarin niet alleen flessen maar ook ven sterglas via een sleuf kan worden gedeponeerd. Dit soort con tainers zijn wel hier en daar in gebruik. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Maandag 23 maartrepetities in het gemeenschapshuis 18.00 - 19.00 uur: repetitie voor het jeugdorkest, 20.00 - 22.00 uur: repetitie voor het grote orkest. Woensdag 25 maart: repetities in het gemeenschapshuis 18.15 - 19.00 uur: aspiranten tamboerkorps, 19.00 - 20.30 uur: het gehele tamboerkorps. AGENDA 4 april: Harmonie, oud papier ophalen. 6 april: Harmonie, algemene ledenvergadering. 9 april: Harmonie, bestuursvergadering. 20 april: Harmonie, intern solisten/ensembleconcours. 1 OOSTRUM-VENRAY MUZIEKVERENIGING 2

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 2