6 mei 14 mei 17 mei 2 juni 2 juni 9 juni 20 juni 21 juni 27 juni 7 juli 1 sept 6 sept 10 sept 12 sept 22 sept 5 okt 6 okt. 8 okt 20 okt 3 nov. 10 nov. 12 nov. 20 nov. 1 dec 10 dec. 15 dec. 17 dec 27 dec Zwemmen Baarlo groep 8 t/m 16 jaar Buurtvereniging "De Aide Beek". Bestuursvergadering S.V.O. Maria-processie Bestuursvergadering S.V.O. afd. kopfbal. Interne vergadering oudervereniging. Vergadering werkcomité. Toediening H. Vormsel. Sacramentsprocessie Zeskamp en feestavond. Vergadering werkcomité. Demonstratie vruchtensappen e.d., O.V.B. Open fietscrosswedstrijd F.C.C. Flying Jumpers. Bestuursvergadering S.V.O. Bloemenaktie Zangkompeneej Oeretoe. Demonstratie en informatie van "drivina" diepvries- produkten, L.V.B. Excursie naar het R.I.S.C. op de Clockert, L.V.B. Vergadering werkcomité/voorzittersvergadering Bestuursvergadering S.V.O. Lezing over "gebruik en misbruik van medicijnen" L.V.B. en O.V.B. HERFSTVAKANTIE: Huifkaroptocht 3 jaar en groep 1 en 2 Buurtvereniging "De Aide Beek" NAJAAR: Spellenavond volwassenen Buurtvereniging "De Aide Beek" Vergadering werkcomité. Lezing door Consumentenbond, L.V.B. en O.V.B. Bestuursvergadering S.V.O. Lezing over het werk van de Nierstichting, L.V.B. Sinterklaasavond, O.V.B. Bestuursavond, S.V.O. Kerstviering, O.V.B. Kerstavond, L.V.B. Playbackshow Buurtvereniging "De Aide Beek" o—o—o_o—o-o—o-o-o-o-o-o—o-o—o—o—o—o—o-o—o—o-o—o—o—o—o-o-o-o-o-o SAMENWERKENSAMEN STERKER! W.A.O.-ers bundelen hun krachten. Al enige tijd zijn enkele W.A.O.-ers in Venray bezig met de op richting van een W.A0-belangengroepMet ondersteuning van de Stichting RISC afdeling opbouwwerk is een le bijeenkomst ge pland op 18 maart a.s. 8

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 8