S.V. Oostrum, Afd. Korfbal. Junioren Kampioen Zaalkompetitie! Peelkorf 2 - Oostrum 1 o - 1 Zaterdag 7 maart is het dan zover. Wordt het juniorenteam kampioen? Om kwart over een stromen de tribunes vol met supporters (o.a. leidster, trainer, bestuur en ouders). Om half twee moet de wedstrijd gespeeld worden. Helaas wordt het tien minuten later, omdat de tegenstanders te laat zijn. Tja, laat de spanning bij de speelsters nog maar even stijgen. Het wordt desondanks een spannende en sportieve wedstrijd, waarin na 10 minuten spelen een doelpunt valt, 0-1. Deze stand blijft tot het einde gehandhaafd door goed samenspel en volledige inzet van alle speelsters. Het kampioenschap is binnen. Het bestuur wenst speelsters, leidster en trainer van harte proficiat Voor onze vereniging is dit het eerste kampioenschap van een team. Een gebeurtenis om even bij stil te staan, temeer daar het team ongeslagen kampioen is geworden: 17 punten uit 9 wed strijden (8 gewonnen en 1 gelijkspel). Er zijn video-opnamen gemaakt van de wedstrijd. Deze zullen tijdens de jaarvergade ring worden getoond. Ouders en speelsters zijn uiteraard van harte welkom. Te zijner tijd laten wij weten wanneer de jaar vergadering wordt gehouden. Junioren, leidster en trainer, nogmaals van harte proficiat met het behaalde Kampioenschap. Het Bestuur. Wist U dat onze Junioren zaalkampioen zijn geworden? Proficiat Meisjes, Leidster en trainer. Peelkorf 2 - Oostrum 1 Korfbal Junioren. De laatste wedstrijd tegen Peelkorf 2 zou de beslissing brengen of Oostrum 1 kampioen zou worden. Veel supporters waren naar Horst gekomen om dit te zien. De wedstrijd begint. Er werd goed samengespeeld en de bal bleef in Oostrums bezit. Méér was nog niet mogelijk. Maar na ±10 min. spelen dacht Chantel Hendrix, er moet iets gebeuren. Nee, ze dacht het niet alleen, maar ze deed het ook. De bal werd door Danielle Bom doorgespeeld naar Chantal Hendrix, die met een 16

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 16