17. dec. Kerstavond L.V.B. 27. dec. Playbackshow Buurtvereniging "De Aide Beek", -o-o-o-oo-o-oo-o-o-o-o-oo-oo-o-o-o-o-o-o-o-oo-o-o-oo Jeugdkaartjes Indien men nog in het bezit wenst te komen van jeugdkaartjes dan is dit nog mogelijk op de adressen, Valkenkampstraat 10 en Randenrade 50. Disco_in_zaal_de_Karklingeli is bestemd voor jeugd vanaf groep 7 basisschool of vergelijkbare leeftijd. Kosten 7,50 p.p.. Hiervoor heeft men gratis toegang tot de disco op zaterdag zondag- en maandagavond en gratis toegang tot de jeugdboere- bruiloft op dinsdagmiddag. Jeugdbals bestemd voor kinderen van o tot en met groep 6 basisschool Kosten ƒ.3,p.p. Hiervoor heeft men toegang: 's maandagsmiddags in zaal de Karklingel en dinsdagmorgen in het Gemeenschapshuis (met traktatie) en deelname aan de jeugdboerebruiloft in zaal de Karklingel dinsdagmiddag. Karnavalskrant Deze is nog verkrijgbaar op de adressen Valkenkampstraat 10 en Randenrade 50. Boerebruiloft Voor de boerebruiloftdie dit jaar door de O.V.B. wordt georganiseerd, zijn vanaf heden entreekaartjes te koop tegen de prijs van ƒ.3,per stuk. De leden van de karnavalsver hebben vrije entree maar moeten wel in het bezit zijn van een entreekaart j e Entreebewijzen zijn te koop c.q. af te halen op de adressen Valkenkampstraat 10 en Randenrade 50. Tevens maken wij de ouders er op attent dat er geen kinderen worden toegelaten op de boerebruiloft in het Gemeenschapshuis. Bezoek ziekenhuis 's Maandags om 10.30 uur brengt de Prins, Vorst en Nar een bezoek aan het ziekenhuis te Venray. KARKLINGELS OOSTRUM 6

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 4