Gouvernement te Maastricht L.V.B. 26. mrtLedenvergadering 00Z0. 7. april Vergadering Werkcomité 7. april Bestuursvergadering S.V.O. afd. Korfbal. 8. april Spellenavond L.V.B. 11. april Bowlingavond Buurtver. "Vriendschap door "Samen werking" 14. april Lezing door huidtherapeute Mieke Beerkens O.V.B. 18. april Paaseieren zoeken kinderen 1-2 en 3 jaar Buurtver. "De Aide Beek" 18. april Paasvakantie spellenmiddag groep 3 t/m groep 7 Buurtver. "De Aide Beek". 23. april Kindermiddag O.V.B. 29. april Interne vergadering oudervereniging 30. april Aktiviteit op Koninginnedag Buurtver. "De Aide Beek" 3. mei 5. mei 6. mei 17. mei 2 juni 2 juni 9 juni 20 juni 21 juni 27 juni 7 juli 1 sept 6 sept 12 sept 22 sept Eerste H. Communie Bestuursvergadering S.V.O. afd. Korfbal. Zwemmen Baarlo groep 8 t/m 16 jaar Buurtver. "De Aide Beek" Maria Processie. Bestuursvergadering S.V.O. afd. Korfbal. Interne vergadering oudervereniging. Vergadering Wercomité. Toediening H.Vormsel. Sacramentsprocessie Zeskamp en feestavond. Vergadering Wekcomité Demonstratie vruchtensappen e.d. O.V.B. Open fietscrosswedstrijd F.C.C. FLYING JUMPERS. Bloemenaktie Zangkompeneej Oeretoe. Demonstratie en informatie van "divrina" diepvries producten L.V.B. 5 okt 6okt 20. okt. 3. 10. 20. 1. 15. nov. nov nov dec dec Excursie naar het R.I.S.C. op de Clockert L.V.B. Vergadering Werkcomité/voorzittersvergadering Lezing over "gebruik en misbruik van medicijnen" L.V.B. en O.V.B.. HERFSTVAKANTIE: Huifkaroptocht 3 jaar en groep 1 en 2 Buurtvereniging "De Aide Beek" NAJAAR: Spellenavond volwassenen Buurtvereniging "De Aide Beek" Vergadering Werkcomité. Lezing door Consumentenbond L.V.B. en O.V.B. Lezing over het werk van de Nierstichting L.V.B. Sinterklaasavond O.V.B. Kerstviering O.V.B.

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 3