BILJARTyR ENDEN_-SNA Voordat de Karnaval uitbreekt nog even wat SNA-nieuws. Ons eerste team kwam uit tegen 0G0 en behaalde een mooie overwinning. 5-2. Jo de Beer speelde een redelijke partij terwijl Harry Lenssen goed maakte wat hij 2 weken geleden verknalde, Een gemiddelde van 7.57. Huub Reijnders speelde goed maar kreeg geen kans. Het tweede team was minder fortuinlijk. Alleen Jac Cornelissen speelde sterk. Harrie Daniëls wist ondanks goed spel niet te scoren en over Bèr en Wim zullen we maar niets zeggen. Verloren dus van BCY met 2 tegen 7. Het derde team kreeg ook slaag met 2 tegen 7 van OBK, Hier wist alleen Jo Cremers te scoren. Theo van de Venne speelde goed maar zijn tegenstander beter. Dat geldt eigenlijk ook voor Pieter Verhagen en Henk van den Heuvel. Niet zo'n beste week dus. Een beetje van slag af zou je kunnen zeggen. Maar dat geldt gelukkig niet alleen voor SNA. De alles dominerende klok van de Oostrumse Kerk heeft de laatste weken ook de kolder in de kop en dan is het nog niet eens Karnaval. En een mens is zo'n raar gewoonte dier dat lieden zoals ik zelf, als ze niet uitkijken, ook van slag raken. Als je diep in slaap bent, hoor je toch 's nachts de klok slaan. Bijvoorbeeld 3 keer, drie uur dus, denk je dan onbewust en je verheugt je stilletjes op de nog resterende uren van die overheerlijke nacht. Het is dan ook uiterst frustrerend als enige tijd later de klok twee keer dus twee uur slaat. Niet alleen registreert je body dat iets niet klopt en als je niet uit bed wilt, zul je nu een heel uur moeten wachten om te horen of de klok er naast zit, of dat je het niet goed hebt gehoord. Je bent dus wakker. Als nu ook de wekker nog afloopt komt er een ruw einde aan de hooggespannen verwachtingen van de nacht Dat een mens zich zo in de lure laat leggen door zo'n kerkklok. Of misschien moet je wel constateren dat zelfs zo'n klok een belangrijke eigen inbreng heeft in ons leven. Kun je nagaan hoe een mens eigenlijk geleefd wordt en hoe alles met elkaar verbonden is op de een of andere manier. In dat complexe proces moet alles goed blijven draaien, dus meneer Pastoor, repareer hem nou maar gauw. Heine. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- o-o-o-o-o-o- 12

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 10