MARIASCHOOL^ Op vrijdagmiddag 27 februari a.s. wordt op school de jaarlijkse carnavalsviering gehouden voor de leerlingen van onze school. Deze middag wordt door de kinderen zelf verzorgd. Een joekskapel, bestaande uit leraren en leerlingen zal voor de muzikale omlijsting zorg dragen. Verder zal de Raad van Elf met Prins en Vorst op die middag aanwezig zijn. Ouders, die deze middag, of een gedeelte hiervan bij willen wo nen, zijn van harte welkom. Oud-leerlingen moeten wij wat dit betreft teleurstellen, hoewel wij waardering hebben voor het feit, dat ook zij hiervoor belangstelling tonen. De kinderen, uit Oostrum, die speciaal onderwijs volgen mogen, indien zij (en hun ouders) dit wensen, deelnemen aan de Carnavalsviering op onze school. Programma_groep_5_t/m_8J_ 13.00 - 15.00 u. Carnavalsviering in de Leefkuil. Programma groep 3 en 4. 13.00 - 15.00 u.le Optocht, samen met de groepen 1-2 2e Carnavalsviering in de Leefkuil. De Carnavalsvakantie begint op vrijdag 27 februari om 15.00 u. Wij verwachten de kinderen terug op maandag 9 maart om 8.30 u. Wij wensen alle ouders en kinderen een prettige en vooral joeksige vakantie. Leraren MARIA basisschool. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- TIENERSOOS TIENERSOOS TIENERSOOS TIENERSOOS. Hoi jongelui, Hopelijk hebben jullie de tienersoosavonden een beetje gemist. Dan hebben jullie er zaterdag tenminste weer zin in. En wat gaan we zaterdag doen? Wel, wij dachten het volgende. In deze weken zijn er regelmatig carnavalsaktiviteiten voor volwasse nen. Maar de jeugd moet het met enkel een jeugdprinsenbal doen. Daarom presenteert de tienersoos in aanloop naar de carnaval een verklede carnavalsdisco. Dit betekent goede muziek afgewis seld met een carnavalsplaat in een carnavaleske sjees. Voor de 8

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 8