14 april Lezing door huidtherapeute Mieke Beerkens O.V.B. 23 april Kindermiddag O.V.B. 29 april Interne verg. oudervereniging 3 mei Eerste H. Communie 5 mei BestuursvergS.V.O. afd. Korfbal. 17 mei Maria Processie 2 juni Bestuursverg. S.V.O. afd. Korfbal 2 juni Interne verg. oudervereniging 9 juni Vergadering Werkcomité. 20 juni Toediening H. Vormsel. 21 juni Sacramentsprocessie 7 juli Vergadering Werkcomité 1 sept Demonstratie vruchtensapppen e.d. O.V.B. 6 sept Open fietscrosswedstrijd F.C.C. FLYING JUMPERS. 12 sept Bloemenaktie Zangkompeneej Oeretoe. 22 sept Demonstratie en informatie van "divrina" diepvries producten L.V.B. 5 okt Excursie naar het R.I.S.C. op de Clockert L.V.B. 6 okt Vergadering werkcomité/voorzittersvergadering. 20 okt Lezing over "gebruik en misbruik van medicijnen" L.V.B. en O.V.B. 3 nov. Vergadering Werkcomité 10 noy Lezing door Consumentenbond L.V.B. en O.V.B. 20 noy Lezing over het werk van de Nierstichting L.V.B. 1 dec Sinterklaasavond O.V.B. 15 dec Kerstviering O.V.B. 17 dec Kerstavond L.V.B. KINDERVAKANTIEWERK Beste ouders en andere belangstellenden, Al vele jaren (35) organiseert het kindervakantiewerk Venray tijdens de zomervakantie 2 weken met allerlei aktiviteiten waaraan uw kinderen deel kunnen nemen (of reeds vaker aan deel genomen hebben) Ook dit jaar zouden wij dit graag weer willen doen, maar of dat kan hangt van U af. Onze organisatie is de laatste jaren sterk uitgedund. Dit komt omdat diverse medewerkers/vrijwilligers het te druk kregen met andere aktiviteiten (b.v. werk en of studie). Wij zijn nu op een punt gekomen dat het aantal vrijwilligers te klein is om 1 of 2 weken kindervakantiewerk te organiseren. Daarom vragen wij om uw hulp. Wij willen graag in kontakt komen met ouders of andere belang stellenden, die ons willen helpen bij de organisatie en samen 5 -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 5