Op dinsdagavond 10 maart om 20.00 uur Gemeenschapshuis start een cursus "Thuis op het gemeentehuis" (Politieke scholing.) Onder leiding van Angela Bosmansverdere data 17-24-31 maart 7 april. Inhoud Cursus: Hoe zit gemeente in elkaar: Wie beslist er Hoe kunnen we zelf wat doen Hoe ziet een politieke partij eruit Verkiezingen, bezoek raadsvergadering Onkosten 10,00 per persoon U wilt toch ook meer weten van de politiek? Opgeven t/m 15 febr. bij M.Volleberg Tel: 84188 —oo-oo-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-oo oo-o-o-o oo-o BILJARTVRIENDEN_=_SNAa Drie uitslagen deze week. Het eerste team verloor met 7-0 tegen VOP. Hans van Dijk kwam te laat op gang, Harry Lenssen speelde vermoedelijk de slechtste partij uit zijn carrière en Jo de Beer moest op het nippertje verliezen. Al net zo slecht ging het met het tweede team. Met 8-1 erin tegen BVC. Het door gescheurde briefje met enigszins merkwaardig commentaar geeft wel aan dat het een plezierige avond is geweest. Bèr van Dijk, Jac. Cornelissen en Harry Daniels kwamen niet tot scoren. Alleen Wim Kleuskens wist de eer te redden met 1 punt. Maar winst voor het derde. Jos Nelten stortte sterk maar véél later wat terug, Henk van den Heuvel net omgekeerd evenals Sraar die zeer sterk eindigde. En Theo van de Venne speelde een mooie konstante partij. Zo te horen werd de avond besloten met een lekkere friet. Dat zal binnenkort wel vaker gebeuren met de carnaval in aantocht. Over Carnaval gesproken. Dat was me wat, de geweldige receptie van Nar Lei Willems. Onder zoveel belang stelling blijft geen mens onberoerd. Nou, het is dan ook meer dan verdiend. Trouwens, de Brulluft mag in dit verband ook niet onbetuigd blijven. Wat die vrollie van de OVB kunnen prestiere, daar stodde allemaol van te kieke. Met genoegen zit ik wat woordjes te stelen uit het prachtige lied van de Brulluft van het boerenpaarEen lied dat door honderden kelen werd gezongen, zo hard en zuiver dat ik bang was dat de muren van het parochiehuis ineen zouden storten. Dat schijnt wel eens ooit gebeurd te zijn. Gelukkig bleef alles heel, behoudens een enkel bierglas, en werd het een dolle boel van springende, dansende en hossende mensen. Hulde aan de geweldige inzet van de OVB. Laat de carnaval nou maar komen en om met de woorden van het lied te eindigen: weej wille saam uit Fiëste gaon Kom mit en blief nie achter staon. 10

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 10