Op 10 maart wordt er een bezinningsdag georganiseerd in de abdij van Heeswijk. Duur: van 10.00 uur-16.00 uur. De kosten bedragen: koffie-diner-koffie 22,50 Bus /12_, 50 ƒ35,00. Het thema van deze dag is"Hoe gaan we om met veranderingen in deze tijd". De plaats van de vrouw in het gezin, opvoeding, relatie, sexualiteit, samenlevingsvormen, geloof, onderwijs, opleidingen, verdeling van werk. Als U mee wilt gaan kunt U zich opgeven en betalen bij M. Vol- leberg -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- JeugdcarnavalAlaaf!!! Jeugdcarnaval!!.' Alaaf!!! De spits is er ook bij ons vanaf en we kunnen met z'n allen terugzien op een geslaagd Jeugdprinsenbal. Onze (oude?) Jeugdprins Ron, Vorst JhonnyNar Bos hadden er nogal moeite mee dat ze moesten aftreden, ze wilden als het ook maar evn kon 't nog wel een jaartje overdoen. Ze hadden daar erg veel voor over en waren zelf bereid om hiervoor te knokken. Nu is knokken wel het allerlaatste wat er op onze Jeugdbals gebeurd (nooit!!), maar iedereen vond dat ze eigenlijk wel een kans verdiend hadden en dus mochten ze toch knokken. In een sportieve boxwed strijd tegen o.a. Prins Bert gingen ze helaas toch K.0. en werden ze alsnog afgevoerd want na hun optreden konden ze niet meer aftreden en moesten ze op brancards de zaal verlaten. Na deze sportieve prestatie stond de hele zaal in vuur en vlam, sport en vuur zijn Olympische spelen. Wat Amsterdam niet was gelukt, leek voor Oostrum geen probleem te zijn. Als bewijs daarvan werden nog enkele sportactiviteiten op Karnavalistische manieren gespeeld. Het Olympische comité leek zeer tevreden, want de Olympische ringen werden even later de zaal binnen gebracht. De mensen van het comité hadden echter al gezien dat de Oostrumse jeugd fanatiekactiefen sportief was, maar dat ze toch vooral de carnaval in de kop hadden en dus kwamen uit de ringen Jeugdprins Jorris I, Vorst JuulNar Bram. Had even te voren de zaal nog in vuur en vlam gestaan, nu knetterde het helemaal en mochten we van Prins Bert bij hoge uitzondering een kwartiertje langer doorgaan. Het werd dus een knettergek, gezellig Jeugdprinsenbal. Wij wensen ons nieuwe Jeugdprins met z'n gevolg veel succes voor de komende carnavalstijd en dat moet lukken want een goed begin is immers het halve werk. 6

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 6