limburgse vrouwen beweging van de i.l.t.b. Dames Op donderdag 29 januari a.s. komt de heer Wim de Vries, mede werker van het Consultatiebureau voor Alcohol en Drugs te Venlo, een lezing houden over het gebruik en misbruik van alcohol en drugs Omdat dit onderwerp behalve voor dames ook voor heren interes sant kan zijn, zijn op deze avond ook Uw echtgenoten van harte welkom. De lezing begint om 20.00 uur in het Parochiehuis. Hoewel we natuurlijk hopen dat niemand van ons persoonlijk te maken krijgt met problemen rond alcohol en drugs, verwachten we toch dat deze avond voor onze leden erg zinvol zal zijn. Tot ziens op 29 januari! Het Bestuur. -o-o-o—o-oo—o-o-oo-o-o-o—o-o-o—o-oo-o-o-ooo-o—o—o—o-o—O— ALAAF JEUGDCARNAVAL ALAAF JEUGDCARNAVAL KARKLINGELS EN KARKLINGELINNEKES Zoals jullie vorige week al hebben kunnen lezen, komen in de week van 26 januari de mensen van de jeugdcarnaval weer bij u langs voor de Jeugdprinsenprijsvraag. Om jullie al vast de gelegenheid te geven om na te denken en te overleggen, hebben wij zoals beloofd de lijst met de namen van de jongens die in aanmerking komen voor Jeugdprins hieronder vermeld. Het zou natuurlijk helmaal fijn zijn wanneer jullie het lijstje alvast uitknippen, invullen en klaar leggen, zodat de mensen die langs komen snel door kunnen werken. Jullie mogen zoveel namen invullen en als je wilt waarvoor jullie dan per naam een gulden betalen voor onze Jeugdcarnaval. Natuurlijk komen jullie allemaal zaterdag 31 januari naar ons Jeugdprinsenbal om te kijken of jullie gelijk hadden. Noteer die datum alvast daar komen we volgende week dan op terug!!! Maar eerst even onze Jeugdprinsenprijsvraag noteren. Succes! Alaaf Alaaf!Jeugdcarnaval!!! Alaaf!!! Jeugdcarnaval!!! 8

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 8