aan het verhuizen is. Zijn nieuwe adres is overigens: H. Daniëls, Geeststraat 6, 5807 AR Oostrum. tel04780-10634 De zitting, welke tijdens de biljartwedstrijden gehouden werd, was een sukses, hoorden we van de Joekskapel toen ze terugkeer den in het café. Volgend jaar ga ik er toch eens naar toe. Spreek intussen genoeg Oostrums. Maar belangrijker, versta het ook beter. Niets is erger dan tussen een zaal mensen te zitten, terwijl iedereen zich te barsten lacht om de buut en je het niet begrijpt. Dan lach je maar zo'n beetje om niet al te veel op te vallen. Alhoewel het heel vaak voorkomt dat je zaken niet kunt volgen, is het op zo'n moment wel erg pijnlijk. Je kunt je onbegrip eigenlijk hiet verbergen, tenzij je 's avonds thuiskomt met spierpijn in je kaken van gemaakt gelach. Alhoewel dat misschien zo lijkt, is het natuurlijk onzin. In de eerste plaats let niemand op je. Iedereen is gekoncentreerd op de buut. De mensen hebben je helemaal niet in de gaten. Je maakt je onnodig zorgen, zoals zo vaak trouwens. Als je in' plaats van je zorgen te maken, op de mensen zou letten, zou je je waarschijnlijk ook heel goed vermaken. Hoe dan ook, een mens maakt zich altijd onnodig bezorgd. Dus volgend jaar ga ik, of ik het versta of niet. Trouwens de enige manier om erin te komen is erin te stappen. Nog iets. We gaan de tweede week van de Oostrumse ijsbaan in. Nogmaalshoedje af voor die lieden die bij nacht en ontij eraan werken. Misschien, als de 2e week wordt volgemaakt, orga niseert het comitee nog een ijsfeestje. De Oostrumse bevolking op de schaats, een jeugdwedstrijd, muziek, een versterking voor de inwendige mens, wie weet komt het er nog van.In ieder geval wil ik wel helpen. Nooit te bezorgd voor een feestje. Ja, de enige manier om iets te bereiken is om het gewoon te doen. Nietwaar Heine Aanvang Onderlinge Kompetitie op vrijdag 23 januari. Adreswijziging sekretariaat H. Daniëls, Geeststraat 6, 5807 AR Oostrum tel. 04780-10634. 7 O-o-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 7