m vriendschap door samenwerking 6 Het muzikale gedeelte was in goede en vertrouwde handen van de Eikenhofkapel Publiek bedankt en tot ziens op 8 en 9 Jan. 1988. P.S. Het Programma van Zaterdag is op cassette opgenomen. Degene die interesse hebben om in het bezit van deze cassette te komen kunnen kontakt opnemen met de sekretarisRandenrade 50, Tel. 84114. de kosten zijn ƒ.35,— -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-O-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-O mil BESTE LEDEN: Langs deze weg nodigenwij alle leden van de Buurtvereniging, "Vriendschap door samenwerking", uit, voor de jaarvergadering. Deze vergadering wordt gehouden op donderdag 22 januari in café Vermeulen. Aanvang van de vergadering is.20.00 uur. Wij hopen U allemaal te mogen begroeten op deze avond. De agenda notulen van de vorige vergadering zijn U reeds toe gezonden Tevens willen wij U nog een, in alle opzichten, goed en gezond 1987, toewensen. Met vriendelijke groeten, Bestuur Buurtvereniging. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-oo-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Eén wedstrijd-uitslag maar ontvangen deze week. En wel van SNA-3- tegen HGL-3 (U weet wel, van Dolf van de Klomp). Ze gingen erin met 7-2. Alleen Harrij Daniëls liet het er niet bij zitten. Theo van de Venne was de uitschieter. Hij behaalde een gemid delde van 2.352. Henk van de Heuvel en ondergetekende deden het redelijk onder het kritische supportersoog van Toon Heidens. Harrij Daniëls kan zich natuurlijk verontschuldigen omdat hij buurtvereniging stationsweg oostrum

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 6