17 mei 2 juni 2 juni 20 juni 21 juni 1 sept. 6 sept. 22 sept 22 sept 5 okt 20 okt 10 nov. 20 nov. 17 dec. 1 dec 15 dec. :Maria Processie :Bestuursverg. S.V.O. afd. korfbal Interne verg. oudervereniging :Toediening H. Vormsel Sacramentsprocessie Demonstratie vruchtensappen e.d. OVB :0pen fietscrosswedstrijd F.C.C. FLYING JUMPERS rDemonstratie en informatie van "divrina" diepvries producten L.V.B. :Herfstwandeling OVB rExcursie naar het R.I.S.C. op de Clockert L.V.B. :Lezing over "gebruik en misbruik van medicijnen" L.V.B. en O.V.B. Lezing door Consumentenbond L.V.B. en O.V.B. :Lezing over het werk van de Nierstichting L.V.B. :Kerstavond L.V.B. Sinterklaasavond Kerstviering -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Zittingen Als karnavalsverkunnen wij terugzien op 2 zeer geslaagde zittingsavonden, de optredende artiesten zorgden voor een sfeervolle zaal. Als eerste optreden is altijd moeilijk maar Janneke van Opgericht 27-1 - 1957 Nunen sloeg er zich als Tineke Schouten keurig doorheen. Hierna volgde een vol humor gebrachte buut van Hay Klaessen die als kantoorklerk nogal het een en ander had meegemaakt. De Pirrotten Garde zorgden voor een goed optreden ondanks de te krappe ruimte. Oere Toe, met hun nieuwe dirigent Frans Verhofstad, brachten een goed programma. Alleen een echte "finale" ontbrak. De muur en de Balkenbrey mit Pruumkes sloegen goed aan bij het publiek. De pauze werd op zeer karnavalistische manier opgevuld door Ut Göt. Grad Petran zorgden, ondanks hun L.A.T. relatie, voor een goed optreden. De Sjawi's waren ongetwijfeld de grote ontdekking op deze avonden. Zij vormden met 3 personen een Fanfare en show-orkest. Zij kregen met hun optreden beide avonden de zaal "plat". Gevolg een staande ovatie van het publiek. Ton Jorna bracht als lid van de 2e kamer een zeer spitsvondige buut. Grote Klasse.'! Als "punker" verzorgde Math. Arts een keurig optreden. Zijn uitmonstering als punker en de tekst vormden een schril kontrast. Als sluitpunt van de avond traden de Trennesetters op met hun totaal vernieuwde show. Deze artiesten kregen wat zij verdienden n.l. een staande ovatie van het publiek. OOTTRUU KARKLINGELS

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 5