SPORTVERENIGING „OOSTRU 13 Aan alle leden, Het Bestuur heeft, vanwege de aanhoudende strenge vorst, gemeend om de orientatiedropping op 23 januari a.s. niet door te laten gaan. De orientatiedropping wordt derhalve uitgesteld tot 11 maart aanstaande. Nadere gegevens volgen te zijner tijd. Het Bestuur. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Aanstaande vrijdagavond is het weer zover. We gaan dan tenissen in tennishal "De Schaapskooi" te VenrayEr hebben zich 16 dames en 22 heren aangemeld voor dit toernooi We beginnen om 19.00 uur. Helaas is het vanwege enkele wensen van leden niet mogelijk in poule-vorm te spelen. Mogelijk dat de toernooicommissie nog een verrassing voor de deelnemers in petto heeft. Voor de ballen wordt gezorgd. Iedereen speelt 3 keer. Voorts is het ook niet mogelijk ge bleken alle partijen in een mix-dubbel om te zetten vanwege het geringe aantal aanmeldingen van dames De toernooi-commissie wil wel iedereen op het hart drukken met de nodige voorzichtigheid te tennissen omdat 's anderdaags- avonds de nieuwe prins-carnaval uit komt! Er wordt getennist volgens onderstaand schema, de toernooi-commissie wenst u veel tennisgenot. A Mila Rijs 1 Leo Verhaegh B Annie Selder 2 Martin Verstraelen C Truus Linders 3 Harry Bruysten D Gonny Wilms 4 Grad Wilms E Nel Martens 5 Frits Martens F Riny Simons 6 Theo van de Pas G Dorien Camps 7 Hub Camps H Nelly Camps 8 Hub Versleijen I Riny Mommen 9 Wim Nielen J Riky Cremers 10 Leo Lenssen K Lilian Linders 11 Jan Cremers L Mia Bus 12 Jos Linders M Anne-Marie Jeuken 13 Jan Janssen

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 13