Een spannende wedstrijd op het programma, tenminste op papier, tussen Magic Line en de ReturnsHet is vaak een spannende wedstrijd geweest maar deze avond was Magic Line ongenaakbaar. Onder aanvoering van de superieur bowlende Twan Claessens en Piet Beerkens schoot Magic Line uit de startblokkep en al vlug vlogeni.de Returns de strikes om de oren. Er was geen houden aan en de 4 punten waren voor Magic Line. Wat persoonlijke scores betreft: Twan Claessens liet drie 200-games213, 223 en 218, aantekenen. Opgeteld goed voor een serie van 654 (218 gemid deld). Een prima resultaat. De Sigma's traden aan tegen S.V.C.B. en leken in de eerste game op een eenvoudige overwin ning af te gaan. De game werd met royale voorsprong gewonnen. In de 2de game een geheel ander beeld, nu was het S.V.C.B. dat de lakens uitdeelde en ook de game binnenpikte. In de~3de game spanning alom. In de laatste frame van de laatste bowler was nog alles open. Bij de Sigma's een misser, bij S.V.C.B. strike, 8 en spare; eindresultaat, de game voor S.V.C.B met 1 pin verschil Het'punt voor de totaalscore was nog voor de Sigma's door de royale overwinning in de 1ste game. Door het een en ander is de voorsprong van Magic Line nu weer opgelopen tot 10,5 punt. Het wordt dus weer tijd voor de vraag: Wie stopt Magic line? De Red Arrows zijn schijnbaar niet van plan om de 1ste plaats in de 2de klasse weer gemakkelijk af te staan. Na enkele weken stuivertje wisselen lijkt nu toch een bres geslagenDe Red Arrows stelde orde op zaken door Club Up met 4-0 terug te wij zen. De twee achtervolgers de Strikes en Oud Meerlo, leden weer een nederlaag. Hierdoor groeide de voorsprong van de Red Arrows op de nr.2 tot 5 punten. Stiekem dient zich echter weer een nieuwe rivaal aan. Franssen Keukens is de laatste weken aan een onstuitbare opmars bezig. Ze hebben zich inmiddels al opgewerkt tot een 3de plaats op 5,5 punt van de koploper. De Red Arrows moeten dus flink blijven opletten, nederlagen blijven uit den boze met zoveel kapers op de kust. De Sjopins deden als rode lantaarndragers weer eens van zich spreken door de Scores met 4-0 terug te wij zen O_o_o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-oo-o-o-o o-o-o-o-o-o-o- TIENERS00S__I__TIENERS00S__-__TIENERS00S__-__TIENERS00S Hoi jongelui, Hier volgt een serieus bericht. De laatste twee keer dat er tie nersoos geweest is, viel het bezoekersaantal nogal tegen. En dat terwijl er b.v. wel een prachtige oudejaarsdisco georga niseerd was. Op andere avonden zijn er soms wel 30 tot 35 per- 10

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 10