restaurant bowling- partycentrum 11 dit soort activiteiten te ondernemen. In dat opzicht is Oostrum kennelijk een bijzonder dorp want zelfs de gemeente Venray ziet geen kans een behoorlijke ijsbaan te maken. Nog een belangrijke gebeurtenis. Ons lid Twan kwam ons 's avonds vertellen dat z'n vrouw Gerrie hem een mooie zoon had geschonken, Mickey. Proficiat Twan en Gerrie Claassen. Dat hij net zo'n goede biljarter mag worden als z'n pap. Gebiljart is er ook nog. Het tweede team kreeg gezellig slaags van Leunen '67. Alleen Harry Daniëls wist verdienstelijk te winnen. Wim Kleusken en Bèr van Dijk lieten het afweten. Eveneens als ondergetekende. Meer sukses met het derde team. Dit team versloeg SVD met 5-4. Jos Nellen wist met een gemiddelde van bijna 2 te winnen. Ook Theo van de Venne won. Sraar Vermeulen moest ondanks goed spel afhaken en bij Jo Cremers wilde het gewoon niet. Nou ja, dat kan gebeuren. Dat overkomt de beste wel eens. Wel, laten we er deze week maar een groot ijsfeest van maken, zolang het nog kan. Aan de voetbalclub zal het niet liggen. Die zorgen wel voor goed ijs. Als we nu goed schaatsen krijgen we r'ngoede konditie en die kunnen we weer goed gebruiken bij de Karnaval. Zo zie je maar. Alles heeft z'n goede kanten. _Q_0-o-0-0—o-o-o—o-o-o-o—o—o-o-o—o-o-o-o-o-o-o—o-o O O O O O O O BOWLEN VOOR DE OOSTRUMSE^OUDEREN De speelavonden voor de komende maanden zijn: 22 januari - 5 en 9 februari - 12 en 26 maart - 9 en 23 april en 7 en 21 mei Telkens op donderdagavond van 18.30 tot 19.30 uur. Nieuwe deelnemers (50-plusserszijn steeds welkom. Kosten 2.50 p.p. per speelavond. -o-o-o-O-O-O-O-o-o-oo-o-oo-o-oo-o-o-oo-oo-o-o-o-o-o- Heine

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 11