Het_N±euwe_Jaar Wij danken U voor alle mogelijke medewerking, die we in het voorbije jaar hebben ondervonden. Dat was heel veel. Alleen kan ik niks. Ook het Kerkbestuur en de Financiële Com missie en ik samen kunnen niks. We kunnen het alleen maar samen met U, met zo velen. Laten wij met Gods zegen elkaar helpen bij het SAMEN KERK ZIJN, ook in 1987. DAT IS NODIG Kerkbestuur Financiële Commissie Pastoor Oost-Priesterhulp^ In alle H. Missen in het komende weekend zal een Pater preken over Oost-Priesterhulp. Vaststaande kerkelijke vieringen in_lietjaar_ 1987^ Eerste zondag van mei (3 mei) Eerste Communie. Derde zondag in mei (17 mei Maria-processie zaterdag 20 juni - toediening van het H. Vormsel door Mgr. Castermans zondag 21 juni - Sacramentsprocessie. Kerstgave Oostrumse Missionarissen Tot en met zondag hebt U nog de gelegenheid Uw bijdrage te de poneren in het offerblok in de Mariakapel voor de Kerstgave voor onze Oostrumse Missionarissen. Maandag zal deze Kerst- gave in geld aan hen worden overgemaakt Er is een kindeke geboren... en... er is nóg een kindeke geboren! We hebben allen met de Kerstdagen dit kerstlied gehoord: "Er is een kindeke geboren op aard". Maar voor Riky en Toon Emons van Ooster-Thienweg 10, en eveneens voor Nelly en Alphonse Linssen van de Stationsweg 179, heeft het ongetwijfeld een bijzondere klank gehad, die nog lang zal blijven naklinken. Want zij delen ons mede: bij ons, in ons gezin, is ook een kindeke geboren, ons kindeke, ons eerste kindeke. Een kindje waar ze zo naar verlangd hebben, dat al zo lang 4

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 4