SPORTVERENIGING „OOSTRUM" SPONSORING OVERDRACHT, OOZO S.V. OOSTRUM. A.s. zondag 11 januari vindt om half twaalf in zaal de "Kark- Lingel" de sponsoring overdracht plaats van de Oostrumse zelf standige ondernemers De laatste twee jaren is er veel gesproken over sponsoring van S.V. Oostrum. Er is hard, zakelijk en zorgvuldig aan gewerkt door beide par tijen, wat er toe geleid heeft, dat er een uniek kontrakt is getekend De bereidwilligheid van de Oostrumse ondernemers om deel te nemen, bleek erg groot te zijn. Wat betekende dat er 22 reklameborden langs de lijn zullen wor den geplaatst. Verder zal er gesponsord worden d.m.v. trico's, voor het eerste, het tweede, de A-jeugd en de Veteranen. Bovendien is er nog een reserve stel trico's beschikbaar ge steld en krijgt bovendien het eerste ook nog nieuwe sportbroe- ken. Dat alles zal op 11 januari a.s. officieel overgedragen worden, waarbij de pers aanwezig zal zijn. Ook is hiervoor de Dorpsraad uitgenodigd. Het geheel zal muzikaal opgeluisterd worden door de Eikenhof kapel Reden genoeg, en wij doen daartoe een dringende oproep aan al onze sportvrienden en overige belangstellenden, om op deze dag aanwezig te zijn. S.V. Oostrum heeft voor deze dag uiteraard geen voetbalprogram ma samengesteld, zodat alle leden aanwezig kunnen zijn. Wij rekenen op U, zodat we hier werkelijk een groots gebeuren van maken. De ondernemers hebben daar recht op, laat Uw erken telijkheid blijken. P. van Soest, voorzitter S.V.O. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 15

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 15