ÏÏIi=Pg|lN=n=4LLEN=E|N=gEZggg=EN=VggR|PQEgIg=l|87^ -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-oo-o-o-oo-oo-o-o-o-o- <^£^4 Hengelsportvereniging 't Alvertje", Oostrnm Maar Jac doet dat wel eens vaker en dan wordt je er wat handiger mee Het eerste team wist eveneens te winnen van 0G0, en wel met 5-2. Jo de Beer speelde goed evenals Harry Lenssen. Harry behaalde het hoogste gemiddelde en wel 5,30. Huub Reijnders speelde goed maar had gewoon pech. De wedstrijden uit de eerste en tweede week van december zijn niet vermeld. Dat ligt te ver achter ons. Daar zaten overigens wel hoogtepunten tussen zoals de partij van Jac tegen de heer van Keysteren welke Jac won met een gemiddelde van 3,571 en maar 2 poedels. Maar goed. Ook hier dus een goede start voor 1987. We kijken niet om naar vooruit, de blik gericht op de toe komst, vol verwachting. Wie weet, als we hier weer zitten over één jaar wat we dan zeggen. 'T is misschien maar goed dat we dat niet weten. HEINE o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- BOERENBOND_C1A:_V_._VENRAY_eJ_o^_B^A^ HAAG_4_L5815CBMERSEL0 tel. 04786-443. Op woensdag 14 januari 1987 houden wij onze Gezinsdag/Jaarver gadering in het gemeenschapshuis te Vredepeel. Op deze dag is ons kantoor, winkel en magazijn gedurende de ge hele dag gesloten. Op vrijdag 16 januari a.s. is er een bijeenkomst in zaal van Dijk te Oostrum om 20.00 uur van sportvissers die regelmatig aan wedstrijden en het Koningsvissen meedoen. Dan wordt er gesproken over de hengelsport als ontspanning bij wedstrijden - Koningsvissen, jeugdwedstrijden en het bootvissen. Al diegenen die daar belangstelling voor hebben, nodigen wij hierbij uit voor deze avond. Ook diegenen die alleen met de korte hengel vissen. De kontributie 1987 kunt U overmaken op onze Bankrekening no 14.00.03.614 of op onze Postgirorekening 51.34.986. 11

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 11