door hen die al eerder als toeschouwer "langs de lijn" hebben gestaan behoeft dit evenement zeker geen aanbeveling meer, voor anderen is het wellicht een idee om eens met deze tak van de wielersport kennis te maken. Via de T.V. heeft deze vorm van de wielersport inmiddels een grote populariteit verworven. Ons eigen parcours aan de Boshuizen staat in de kringen van de Nederlandse Wielrenbond bekend als zeer selectief, wat in nor male mensentaal erop neerkomt dat de renners "beulenwerk" moeten verrichten. Gevolg daarvan is dan ook, dat onze cross telken- jare weer veel spectakel oplevert en ook gegarandeerd een sterke winnaar in elke klasse. Gelukkig hebben onze eigen wedstrijd renners de laatste jaren ook enkele keren het zoet der overwin ning mogen smaken, maar zeker hebben zij steeds voor ereplaatsen weten te zorgen. Ook dit jaar behoren onze renners weer tot de favorieten, wat nog wordt bevestigd door de uitslagen tot nog toe. Om 13.30 uur valt het startschot voor de wedstrijd van groep 2 voor een wedstrijd over 40 minuten 1 ronde. In deze groep ko men de junioren, adsp-5 rantende gentlemen en de veteranen uit. Van onze vereniging worden Gerard KeyzersPiet van Asten en Michel Willemsen tot de uitgesproken favorieten voor de eind zege gerekend, terwijl ook enkele andere geel-blauwe coureurs hoge ogen kunnen gooien. Om 14.30 uur start groep 1, de senioren en de amateurs, voor een wedstrijd over 1 uur een ronde. Dit is een hele zware groep, waar elke week weer hevig slag geleverd wordt en waarin ook onze eigen clubrenners een stevige vinger in de winnaars-pap hebben. Onze verwachtingen zijn vooral hoog gespannen voor wat betreft de prestaties van Gerrit Janssen, die dit jaar weer als vanouds tekeer gaat, maar ook Piet Willemsen kunnen we niet uitvlakken. Daarnaast begint Thijs van Asten steeds beter in vorm te komen, wat blijkt uit het feit dat hij gemiddeld elke week een plaatsje verder naar voren komt. Uiteraard hopen wij op een groot aantal toeschouwers, zodat de sfeer rond het parcours het wedstrijdverloop kan ondersteunen. Voor u is het zeker een middag genieten van spannende en zware wedstrijden, zeker als het deze week nog eens een buitje regent. De entree bedraagt 3,00 (kinderen t/m 12 jaar gratis) welke bedrag zo laag mogelijk is gehouden, om niemand te verhinderen een kijkje te nemen. Wel hopen wij, dat u ook zo sportief bent om via de normale (aangegeven) weg het parcours te betreden, zodat u niet als "zwartkijker" moet worden aangemerkt. Aan een dergelijk evenement hoeven wij niets te verdienen, maar het is toch wel leuk als we ongeveer uit de kosten kunnen komen. Ten uwen gerieve is centraal op het parcours, onder aan de berg een 18

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 18