?X999i2?0Së_9? boshuizen; fraaie prestatie aan te bieden. Het begon allemaal voortreffelijk voor Oostrum, maar helaas al snel bleek dat Math, van Rhee ongesteld was, (zijn vizier), want vanaf enkele meters wist hij tot tweemaal toe niet te scoren. De tweede ongestelde was Henk Claassen, hij tilde de bal wel over de verdediging, maar helaas ook naast het doel. Daarentegen stond de spits van Ysselsteyn wel op scherp, want door onvoldoende ingrijpen kon deze 0-1 aantekenen. Gelukkig was de vreugde van korte duur want een goed doorgelopen Math, van Rhee kon net voor de doelman de bal terugleggen op Sjaak Linskensdie vanuit een moeilijke hoek tóch de gelijk maker wist te scoren, 1-1. Deze stand bleef tot aan de rust gehandhaafd Na de rust kwamen we wat in de problemen omdat we maar met elf spelers waren en nodig aan vervanging toe waren. Gelukkig was Oostrum 6 bereid om een reserve speler af te staan zodat er toch gewisseld kon worden en zodoende de gelijke stand van 1-1 (voor Oostrum 5 had Peter Janssen (Spurkt) gescoord) verdedigd kon worden. Dit is uiteindelijk gelukt door grote inzet van het gehele team, waarvan ik speciaal onze doelman Willie Coopmans wil noemen. Uitgeput, maar dolgelukkig brachten we deze 1-1 stand naar het eind-signaal. Terug bij mijn oude strijdmakkers heerste er grote vreugde over het behaalde gelijkspel, zodat onze leiders met een gerust hart kunnen gaan en komen en wij aan onze welverdiende winter slaap kunnen beginnen, alhoewel de trainingen op donderdag gaan gewoon door, en alleen op zondag kunnen we uitslapen want we hoeven pas om 11.00 uur in de sportzaal te zijn. Aangezien de verrichtingen in de zaal niet om aan te zien zijn en dus niks om over te schrijven, wil ik al mijn fans en die van Oostrum 6, dus heel Oostrum en omstreken, vanaf deze plek, Prettige feestdagen toewensen en een sportief en gelukkig Nieuwj aar 7.7 -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o zondag_21_december Onze vereniging staat weer voor een van de jaarlijkse terugkerende spor tieve hoogtepunten. Onder auspiciën van de Nederlandse Wielrenbond wordt a.s. zondag de cyclo-cross op het parcours aan Boshuizen verreden. 17

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 17