Mijn verontschuldigingen aan de PSV-fans, maar ik ben nu eenmaal voor Ajax. Het is nu winterstop. Ruud Zeelen heeft het werk naar het beste van z'n vermogen gedaan. Hij heeft meer verdiend dan hij heeft gekregen. Alle succes toegewensd aan de nieuwe trainer en leider. Ze zul len het nog nodig hebben. En aan iedereen, maar vooral voor het trouwe publiek, wensen spelers, geblesseerde spelers, trainer, oud-trainer, nieuwe trainer, leider, oude leider en de diverse grensrechters aange name feestdagen toe. N.B. de rondjes voor de jarigen worden onaanvaardbaar groot. Op kotte termijn sponsor gevraagd, want het is bijna mijn beurt OOSTRUM 2 -_YSSELSTEYN_4 Oostrum begon zondag de laatste wedstrijd voor de winterstop. Het was geen mooie wedstrijd, en zeker niet na 15 minuten spe len want, toen was het Ysselsteyn dat al 0-1 wist te scoren. Oostrum dat toch probeerde te voetballen, maar het lukte niet al te best, (misschien lag het wel aan het weer?). Oostrum dat toch wel een paar goede kansen kreeg, maar het geluk zat niet mee. Met 1-0 achter gingen we de rust in. Na de rust gingen we met een verse achter-speler het veld weer op, maar ook dat mocht niet baten, want in de 20ste minuut was het weer Ysselsteyn dat scoorde, 0-2. Dit werd Oostrum te veel, bijna iedereen ging mee naar voren, want Oostrum moest een goal hebben, en dat lukte ook, want in de 35ste minuut gaf de scheidsrechter een penalty die uitstekend werd benut door Tung Kay, 1-2. Maar helaas de gelijkmaker viel niet. Oostrum 2 dat helaas van de 3de naar de 7de plaats is gezakt. Maar mensen na de winter stop gaan we er weer flink tegen aan. Verder wenst Oostrum 2 iedereen Prettige Kesrtdagen en een Gelukkig 1987. (p.s. Gerrit bedamkt voor de leiding). Oostrum 6 - Ysselsteyn 6 (1-1) Oostrum 5 - Wittenhorst 9 1-1 Ysselsteyn was een van die tegenstanders waar we nog een appel tje mee te schillen hadden. Daarom werd er voor de wedstrijd het vizier nogeens op scherp gesteld, mede om onze scheidende leider Sjaak Rutten en onze komende leider Jerry Clark een 16

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 16