God en alles verlaten. Wat zou er van z'n gezin terecht komen. "Uitslag over twee weken", klonk de koele stem van de arts. De twee weken waren een hel. Eigenlijk was hij blij dat hij naar het ziekenhuis mocht voor de uitslag. Het moest er dan toch maar van komen. Zo kon het ook niet verder, thuis was hij onuitstaan baar. "Wat wratjes in uw keel,niets aan de hand", klonk de koele stem van de arts. "Komt wel vaker voor op uw leeftijd"!! Hij wist niet wat hij hoorde. Rende naar buiten, wilde die koele zakelijke arts wel zoenen. Buiten lachte de wereld hem tegemoet. De zon scheen, de kleuren van de bomen, het fluiten van de vo gels, het hondje dat op het gazon poepte, alles zag er even mooi uit. Hij danste door de straten, het leven zou er heel anders uit gaan zien. Ruik de lucht, heerlijk, nog nooit geroken. Niets, helemaal niets zou zijn leven nog slecht kunnen beïnvloe den. Van nu af aan zou het een droom zijn, een droom met vrouw en kinderen. Zo zweefde hij door de stad naar huis. Alles zag hij, alles behalve die grote vrachtauto die de hoek om kwam. Op het politiebureau zei de chauffeur: "ik toeterde nog, maar de man leek wel dronken". De moraal van dit verhaal? Voor elk wat wils. Wat SNA betreft wensen wij U allen, namens alle leden een Zalig Kerstfeest en een voorspoedig en gezond 1987. Heine o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Vanuit de Maria-basisschool Volgende week maandag voeren de kinderen van groep 6 - 7 en 8 een kerstmusical op Ouders en bejaarden zijn hierbij van harte welkom, alsook de kinderen die op het Speciaal Onderwijs zitten. De musical wordt 2 keer opgevoerd n.l. van 9.15 tot 9.45 u. (voor de kinderen van groep 5 - 6 - 7 en 8) en van 10.45 tot - 11.15 u. (voor de kinderen van groep 1 - 2 - 3 en 4) U kunt zelf kiezen wanneer U komt! De kinderen van onze school krijgen maandag 22 december om 15.00 uur vakantie. Wij wensen iedereen alvast prettige feestdagen en een gelukkig 1987. Team Maria Basisschool. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 12

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 12